Wordpress Flatgame Oyun Teması
Responsive Tasarım
Flat Game, şık ve benzersiz tasarımı ile ziyaretçilerinize eğlenceli anlar yaşatırken reklam performansınızı da maksimize etmeye çalışır. Hem de Responsive yani duyarlı tasarımı yardımıyla her aygıtta sorunsuzca görüntülenir.


Çarpıcı Reklam Alanları
Daha çok reklam sunumu ve daha çok tıklama amacıyla etkileyici reklam alanları ve benzersiz yeni özellikler sizi bekliyor.


Geliştirilmiş Kullanıcı Deneyimi
Favori Oyunlar, Oyun Puanlama sistemi, Yorumlar ve Sosyal Medya paylaşımları ile kullanıcı tecrübesini en üst noktaya çıkartın.


Sınırsız Renk Seçeneği
Flat Game, gerektiğince fonksiyonel ve kolay bir idare paneli ile denetim edilmektedir ve derhal derhal her renk, idare panelinden değiştirilebilmektedir. Kendi renk kombinasyonlarınızı oluşturup, kendi tipinizi yaratmak istiyorsanız Flat Game, tam da sizin aradığınız tema!


SWF, Unity3d, DCR, İframe ve HTML ile oyun mafsala
Flat Game ilişkisi ile sadece swf uzantılı oyunları değil, dcr ve unity3d uzantılı oyunları da kolay bir şekilde sitenize ekleyebilirsiniz. Bu 3 oyun türü de değişik sunuculardan çağrılabilir. Ek olarak değişik sitelerde açılmaları engellenen oyunlar amacıyla iframe ve html kod ile oyun mafsala alternatifi de mevcuttur. Hem de .swf oyunların amacıyladeki saklı linkler Flat Game ilişkisinda pasiftir, yani kullanıcılarınız eklediğiniz oyunlardaki linklere tıkladıklarında sitenizden ayrılmazlar.

Demo - Temayı indir