Merhaba; Kayıtsız Üye , Lütfen Forum Kurallarına Uyunuz..
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wordpress İçin SEO Araçları Eklentisi

 1. #1
  Üyelik
  Jul 2018
  Mesajlar
  301
  Konular
  274
  Thanks
  17
  Beğenilmiş
  4

  Wordpress İçin SEO Araçları Eklentisi

  Bu eklenti, Arama Komutanlığı için geliştirilen birkaç benzersiz SEO aracını birleştirir ve bunların WordPress içinden kullanımını sağlar.

  1. URL DENETLEYİCİSİ

  Kullanıcılarınızın, beş yaygın arama sıralaması faktörü için anında URL incelemeleri yayınlamasına izin verin. Başlık Etiketi, Açıklama Etiketi, Anahtar Kelime Etiketi, H1 Etiketi ve ALT Etiketi. Var olup olmadığını gösterin ve WordPress yöneticisinde düzenlenmiş kendi giriş ve geri bildiriminizi sağlayın.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [URLCHECKER]

  2. ANAHTAR KELİME LİSTESİ ÇARPANI

  Google ziyaret türlerinin de dahil olduğu bir PPC kampanyası oluştururken, site ziyaretçilerinizin tüm şehirler, eyaletler, kategoriler vb. Tüm farklı varyasyonları için "tüm tabanlarını kapsayacak" bir anahtar kelime listesi kombinasyonunu kolayca ve anında oluşturmasına izin verin.
  Pipo gibi ekleyebileceğiniz boşlukları veya diğer karakterleri tutacak ek bir seçenek (Adwords ile kullanılmamalıdır) vardır. veya boşluklar. İşaretlendiğinde, araç kendi alanlarını eklemez. Bu seçenek, bu aracı, içerik eğirme yazılımına insterting seçenekleri gibi hemen hemen her türlü ihtiyaç için uygun hale getirir.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [KEYWORD-EVLİLİK]

  3. TOPLU URL DENETLEYİCİSİ

  Sitenizin ziyaretçilerinin, hangisinin yönlendirilebileceğini veya hangisinin 404 bulunamadığını görmek için bir veya büyük URL kümesinin sunucu yanıtını kontrol etmesine izin verin ve sonra bu listeyi indirilmek üzere hazırlayın. URL'lerin listesi ne kadar uzun olursa, araç ne kadar uzun sürecek.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [BULKURLCHECKER]

  4. BAĞLANTI VARYANSI

  Sitenizin ziyaretçilerinin bir tarafında bir URL listesi, ardından diğer taraftaki çeşitli bağlantı metni listesini koymasına izin ver, bir düğmeye bas ve metin bağlantısı ve açılış sayfasının olası tüm varyasyonlarının tam listesini al. Bu liste, içeriklerinizde kullanmak için blog yazarlarına, yazarlara, programcılara vb. Verilebilir.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [LİNK-VARİANCE]

  5. RSS BESLEME KOMUTANI

  Sitenizin ziyaretçilerinin, istedikleri gibi göstermeleri için geçerli bir RSS özet akışını biçimlendirmelerine izin verin. Ardından, oluşturdukları kodu istedikleri web sitesinde kullanabilirler.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [FEEDCOMMANDER]

  6. YEREL İŞLETMELER İÇİN YAPILANDIRILMIŞ VERİ ARACI

  Google'ın anlayacağı şekilde yapılandırılmış verileri kolayca oluşturun ve nasıl göründüğünü etkilemeden bir web sitesine ekleyin. Bu araç, Google'ın 2015 yılı Ocak ayında bir biçimlendirme formatı olarak resmi olarak onayladığı JSON-LD tipi yapısal verileri kullanır.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [SCHEMATOOL]

  7. DOSYA BİRLEŞMESİ

  Kopyalama ve yapıştırma harcanan zaman yorucu olabilir ve bu araç, kullanıcılarınızın birden fazla .csv dosyasını veya .txt dosyasını tek bir indirilebilir dosyaya birleştirmesine olanak tanır. Sadece yüklemek için birden fazla dosya seçecekler, daha sonra çıktı dosya türünü seçecekler ve düğmesine basacaklar.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [CSVMERGER]

  8. ANALYTİCS SPAM FİLTRESİ ARACI

  Bu araç, Google Analytics spambot yönlendirme filtrelerini doğrudan bağlı herhangi bir Google Analytics hesabına uygulamanıza olanak tanır.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [SPAMTOOL]

  9. GOOGLE ÖNBELLEK BULUCU

  Bu araç, Google'ın yapıştırdığınız, yeni bir sekmede açılan URL’nin önbelleğini gösterir. Google’da bir 404 sayfası varsa, bu URL’nin önbelleği yok demektir.
  KULLANMAK İÇİN KISA KODU EKLEYİN: [GOOGLECACHEFİNDER]

  Bu eklentideki araçlar, kendi kullanımınız için ve site ziyaretçilerinizin kodu değiştirmeden kullanımı için kullanılabilir. Araçların veya eklentinin düzenlenmesi, gelecekteki yükseltmelerin düzgün çalışmasını engelleyebilir. Bu nedenle, kendi sorumluluğunuzdadır.
  = Bilmeye değer: =
  Gerçeklerin çıktısının üstünde
  görünen ilk mesajı değiştirmek için - /wp-content/plugins/seo-automatic-seo-tools/themes/seoinspector/templates/partials/results.tpl
  Takım sonuçları için CSS'yi değiştirmek için:
  /wp-content/plugins/seo-automatic-seo-tools/seo-automatic-styles.css
  Kullanıcının WP -
  /wp-content/plugins/seo-automatic-seo-tools/seo-automatic.php adresinde gördüğü yönetici ekranını düzenlemek

  Eklentiyi indir


 2. #2
  Üyelik
  Feb 2019
  Mesajlar
  33
  Konular
  0
  Thanks
  0
  Beğenilmiş
  0
  Paylaşım için teşekkürler.

1 Adet Konu Katılımcısı var

Bu Konu için Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
RSS RSS 2.0 XML MAP HTML