Tüm diller için HTML öğelerini ve harf, rakam, boşluk veya kesme işareti olmayan her şeyi kaldırır.

Lütfen eklentinin QTRANSLATE, WPML veya POLYLANG ile birlikte kullanılmaması gerektiğini unutmayın. Çok dilli bir blogunuz varsa, bu eklenti düzgün çalışmıyor.

Yoast WordPress SEO, bu eklentinin 1.4.16 sürümündeki sürümüne benzer bir işlev eklemiştir (“slug word temizlemeyi etkinleştirmek için seçenek ekle”), varsayılan olarak açıktır ancak 7.0.0 sürümünde kaldırılmıştır (Yayın Tarihi: 6 Mart) 2018). Eğer bizim eklentimizi 7.0.0'dan eski sürümlerde Yoast WordPress SEO ile birlikte kullanırsanız, lütfen WordPress SEO işlevselliğini kapatın (SEO altında -> Permalinks).

Yoast WordPress SEO , WordPress filtresi “name_save_pre” üzerinde çalışır. Bu, Slug'un ilk kez taslak olarak kaydedildiğinde veya yayınlandığında (yalnızca daha önce taslak olarak kaydedilmemişse) değiştirildiği anlamına gelir. Bu demektir ki, sümük ilk olarak Yazının Başlığı'ndan oluşturulduğunda, Durdurma kelimeleri ve HTML varlıkları şu anda kaldırılmaz.

Bizim eklentisi WordPress filtre “name_save_pre” konulu ve AJAX eylem üzerinde hareket “wp_ajax_sample-permalink” Slug ilk kez oluşturulduğunda ateşler. Bu, eklentimizle, slugun gerçek zamanlı olarak stop kelimesi olmadan yaratıldığı anlamına gelir . Bundan sonra sümüklüleri düzenleyebilir ve düzenlendikten sonra eklenti tarafından tekrar değiştirilmez.

Eklentiyi indir