Liste Kategori Mesajları, kısa [catlist]kodu kullanarak gönderileri bir gönderi veya sayfada kategorilere göre listelemenizi sağlar . Bir sayfayı veya gönderiyi düzenlerken, kısa kodu doğrudan metninize ekleyin ve yayınlar burada listelenecektir. Temel kullanım Böyle bir şey olacaktır:


PHP- Kodu:
[catlist id=1]

[
catlist name="news"
Kısa kod, bir kategori adını veya kimliğini, gönderilerin görüntülenmesini istediğiniz sırayı ve görüntülenecek yayın sayısını kabul eder. Yayın yazarı, tarih, alıntı, özel alan değerleri, hatta içeriği bile görüntüleyebilirsiniz! Neyin görüntüleneceğini ve nasıl gösterileceğini özelleştirmek için birçok parametre eklendi. Kullanmanın farklı yolları hakkında bilgi edinmek için belgelerin tamamını kontrol edin .
Kısa [catlist]kod, her gönderi / sayfada farklı argümanlarla gerektiği kadar kullanılabilir.
[catlist id = 1 sayı bildirimi = 10]

Sadece bir seçeneğin bulunduğu bir seçenekler sayfası var - talep üzerine yeni seçenekler uygulanacak (mantıklı oldukları sürece). Şu anda tek küresel seçenek, numberpostsher örnek için gösterilecek varsayılan yayın sayısını tanımlamak için kullanılan parametredir (bu değeri numberposts, kısa kodunuzdaki parametreyi kullanarak geçersiz kılabilirsiniz ).
Hangi parametrelerin mevcut olduğunu ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için talimatları okuyun .
İsterseniz Kategoriler Liste yerine Mesajları benim diğer eklenti kullanabilirsiniz Liste kategoriler .
Eklentiyi indir