2 Haftalık 1000₺ Cirolu SMM Panel!

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta önce açmış olduğum smm panel sistemimi satıyorum. Bu işe yeni başladım ve 2 hafta sürede 1000₺ + ciro yaptım fakat tek olduğum için siteye bakmaktan kendi işimi yapamaz...

Merhaba arkadaşlar, 2 hafta önce açmış olduğum smm panel sistemimi satıyorum. Bu işe yeni başladım ve 2 hafta sürede 1000₺ + ciro yaptım fakat tek olduğum için siteye bakmaktan kendi işimi yapamaz oldum. Siteyle ilgilenecek güvenilir biri bulmakta oldukça zor benim için, bu işi yapabilecek olan için bulunmaz bir nimet diyebilirm ben yeni başladığım halde aylarca uğraşıp bu duruma gelemeyenlerin başaramadığını başardım açıkcası satış sonrası arkadaşa her türlü yardım edeceğim ney nasıl yapılır bilgilendireceğim sadece ciddi alıcılar pm isteyiniz. Alan arkadaşa hayırlı olsun diliyorum şimdiden.
Ödeme sistemi olarak PayTR kullanılmaktadır alıcı arkadaşa detaylı kazanç gösterilecektir. Bilindik üzere veya bilmeyenler için PayTR vergi levhası olan iş sahibi veya siteler için kullanım sağlamaktadır bireysel kullanımı yoktur.

Site adresi: pm (sadece ciddi alıcılar)
Site için istenen fiyat: 9000₺
Sitenin aylık getirisi: 2 haftalık kazancı 1000₺ +
Sitenin açılış tarihi: 2 haftalık
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sosyal Medya Hizmetleri
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tamamı devredilecektir.
Hosting dahil midir: Değildir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yoktur.
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yoktur.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Dahildir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yazılım sınırsızdır.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Herhangi bir problem yoktur.