Bu sorun hakkında fikri olan var mı?

Günaydınlar, sıfırdan kurulan 2.3.0.2 sürüm opencart bir sitem var bu sitede üzerinde hiç oynama yapılmadığı yani daha doğrusu kritik dosyalar sayılacak dosyalara dokunulmadığı halde sayfaya girip f5...

Günaydınlar, sıfırdan kurulan 2.3.0.2 sürüm opencart bir sitem var bu sitede üzerinde hiç oynama yapılmadığı yani daha doğrusu kritik dosyalar sayılacak dosyalara dokunulmadığı halde sayfaya girip f5 yapıldığında logo gidiyor bir daha f5 lediğimde u sefer slider 2 tane alt alta çıkıyor birdaha f5 ledigimde ürünlerin bir tanesinin resmi yerine logo geliyor gibi resimlerle ilgili bazı sorunlar yaşıyorum fakat ctrl + f5 yaptıgımda sayfa hatasız yenileniyor bunun nedeni ne olabilir acaba bir fikriniz var mı?

config.php deki site adreslerinde www. ksıımlarına dikkat ettim, htaccess dosyasını kontrol ettim fakat göze çarpan birşeyler bulamadım buraya en son çare olarak konu açtım yani direk sorun ile karşılaşıp gelmedim yanlış anlaşılmasın. Konu ile alakalı fikri olan var ise yardımlarınızı talep ediyorum, teşekkürler..