Wordpress Kategori İconlu yapımı yardım

Arkadaşlar Merhabalar, Forumda aradım ama bulamamış olabilirim veya konuyu yanlış yere açmış olabilirim konunum yanlış yerde ise gerekli yere yönlendirebilirsiniz. Sorum başlıktada belirtmiş...

Arkadaşlar Merhabalar,

Forumda aradım ama bulamamış olabilirim veya konuyu yanlış yere açmış olabilirim konunum yanlış yerde ise gerekli yere yönlendirebilirsiniz.

Sorum başlıktada belirtmiş olduğum gibi aşağıda vereceğim resim gibi yapmak istiyorum ama bir türlü beceremedim, Üst menüde kategorileri yan yana dizip kategorilerime isim olarak Örn: Kuş - Friv- Y10 gibi kategoriler oluşturmak istiyorum ve o kategoriler iconlu olmasını istiyorum. Nasıl bir kodla bunu yapabilirim , kod bilgim çok yok ama az çok öğrenme aşamasındayım.

Örnek Resim :

Yukarıdaki gibi sağa sola kaydırmalı olmasını istiyorum. Yardım edebilecek varmıdır ? Veya elinde hazır kodu olupta paylaşım yapabilirmisiniz.

Not : Konum yardım istemek için açtım, ücret karşılığında yapmak isteyenler vs lütfen pm atmayınız. Param olsa zaten direk ücretli isterdim. Lütfen ricamdır sadece hem öğrenmek adına hemde yardım istemek için açtım.

Şimdiden Teşekkürler ALLAH RAZI OLSUN.