Haber Sitelerinde Tanıtım Yazısı Hizmetleri
Gelişen teknoloji sayesinde internetin hayatımızın bir parçası olmasıyla birlikte, alışverişten, fotoğraf çekmeye ve durum paylaşmadan haberlere kadar internet üzerinden erişim sağlıyoruz. Haber sitelerinde tanıtım yazısı hizmetleri sayesinde, internetin vazgeçilmez sitelerinden biri olan dijital gazete platformlarında mobil ve PC eklentileri ile kaşif edilmenizi sağlar, Dişli Medya olarak firmanızın bu platformlar üzerinden tanıtım yazılarının yayınlanmasına olanak veririz.

Tanıtım Yazısı Nedir?

Kalıcı site içerikleri olarak siz silmediğiniz müddetçe sitede göz önünde olmaya devam edecek olan tanıtım yazıları, metinsel reklam niteliği görmektedir. Özellikle haber siteleri üzeride yer alacak olan tanıtımlarınız backlink sisteminden çok daha faydalı bir eklentidir. Haber sitelerinde tanıtım yazısı hizmetleri ile kolay bir şekilde tanınmanızı, marka değerinizin artmasını ve en önemlisi reklamlarınızın yapılması sağlanmaktadır. Haber sitelerinde tanıtım yazılarınızın yayınlanması size şu faydaları sağlayacaktır;

Düşük maliyetli bir reklam avantajı sağlayacaktır.
Haber sitlerinde haberleriniz yayınlanarak, ziyaretçilerinizin artmasına olanak verilir.
Uzun süre kalıcılığıyla haber sayfasının başarısı size fayda sağlayacaktır.
Backlink paketlerinden çok daha fazla fayda sağlayacaktır.
Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacaktır.
Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanmaktadır?

Reklam amacı ile haber sitelerinde tanıtım yazısı hizmetleri vermekte olan Dişli Medya, öncelikle SEO uyumuna önem vermektedir. SEO uyumu demek, arama motorlarında sayfanızın ön sıralara çıkması demektir. Bunun için SEO uzmanlarımızla tanıtım yazısı hazırlarken, anahtar kelimeleri dikkate alarak özgün ve organik içerikler hazırlamaya özen göstermekteyiz. Müşterilerin ya da ziyaretçilerin dikkatini çekecek ama aynı zamanda onları çok yormayacak belirli kelime sayıları üzerinden hazırlayacağımız tanıtım içerikleri, alıcıya kısa ve net bilgi vererek, firmanızı ya da markanızı tanımasını sağlayacaktır.

Firmanızın görünürlüğünü artıracak, müşterilere ve ziyaretçilere güven verecek bir tanıtım yazısı hizmetiyle backlink eklentilerine çok fazla ihtiyaç duymadan, başka siteler üzerinden reklamlarınızın yayınlanması sağlanacaktır.

Farklı Ve Özgün Olmanızı Sağlayacak Tanıtım Yazılarınızı Hazırlayalım

Öncelikle tanıtım yazısı içerikleri için bu alanda uzmanlaşmış içerik yazarlarıyla çalışmanız gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu belli bir matematiksel kurulum aynı zamanda araştırma sonucu yapılabilmektedir. Anahtar kelimelerin çıkartılması, sitenizi tanıtım argümanının sağlanması haber sitelerinde tanıtım yazısı hizmetleri arasında yer almaktadır. Medya ajansımız, belli analizler ve stratejiler üzerinden haber sitelerinde tanıtım yazılarınızın yayınlanmasını sağlayacak, uzun süre para ve zaman harcamadan reklamınızın yapılmasına olanak verecektir. SEO uyumlu tanıtım yazıları sayesinde, firmanızın ve markanızın özgün içerikleri yazılarak, uzun süre reklamlarınız olması sağlanacaktır.

Neden Haber Sitelerine Tanıtım Yazısı Vermelisiniz?

Öncelikle backlink etkisini kaybettikten sonra en çok ihtiyaç duyulan reklam yöntemlerinden biri haber sitelerinde tanıtım yazılarınızın yayınlanması olacaktır. Bugün birçok haber sitesi, dünyada ve Türkiye’de en çok girilen ya da yönlendirilen siteler arasında yer almaktadır. Sitenizin tanıtımının yapılacağı bu alanda, ziyaretçilerin markanızı tanıması, size güvenmesi ve web sitenize yönlendirilmesi sağlanacaktır. Backlik kullanımı hala önemli olsa da reklam alanında artık pek bir faydası olmadığı kanıtlanmıştır. Haber sitelerinde tanıtım yazısı hizmetleri alarak, kısa zamanda sayfanızın ziyaretçi sayısını artırabilir, müşterilerinizin sizi kolay bir şekilde bulmasını sağlayabilirsiniz.

Dişli Medya Tanıtım Yazısı Hizmetini Deneyin

Seo uyumlu içeriklerinizin hazırlanması, sosyal medya stratejinizin belirlenmesi ve kurumsal kimliğinizin oluşturulması için Dişli Medya’yla yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. 10 yıllık tecrübemizin ışığında haber sitelerinde tanıtım yazılarınızın yer almasını sağlayacağımız gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmanıza da destek olmaktayız. İçerik ve Seo uzmanlarımızla yenilikçi reklam projelerimizle hemen tanışın.