Sisteme üye olacak insanlar aranıyor - Üyelik başına 6 TL

Merhaba arkadaşlar https://goo.gl/ZEk4Kt 'e girerek referans linkim ile sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak SMS onayı yapıyor ve mail vs bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında...

Merhaba arkadaşlar

https://goo.gl/ZEk4Kt 'e girerek referans linkim ile sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak SMS onayı yapıyor ve mail vs bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında size 2 adet soru soruyor bunları şu şekilde cevaplamalısınız.

1. All of the above!
2. All of the above!

Daha sonra sosyal medya görevleri var Telegram, Reddit , Github ve Twitter bunlardan en az 2 tanesini yapıyorsunuz ve bana mail/telefon bilgileriniz ile hesap bilgilerinizi gönderip ödemenizi alıyorsunuz.

Bir kaç üyelik sağlarım diyen arkadaşlar, eğer farklı IP adresi ve PC'den yapacaklarsa/ arkadaşlarına yaptıracaklarsa kabulümdür. Sistemin beni/sizi banlayacağı şekilde bir üyelik söz konusu bile olamaz.

Bonus: 3'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 7.5 TL'dir.

Forum dışı

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yapıp csavascavusoglu@gmail.com adresine üye oldukları telefon ile birlikte hesap numaralarını göndermeleri halinde ödemeleri yapılacaktır.