Vicdan sahibi olanların dikkatine!

Çok fazla söze gerek görmüyorum. Biraz evvel bir arkadaşımın paylaşımında denk geldim, içim acıdı. Maddi gücü olan arkadaşları ufak da olsa bir yardım da bulunmaya davet ediyorum.. Katkı sağlayan...

Çok fazla söze gerek görmüyorum. Biraz evvel bir arkadaşımın paylaşımında denk geldim, içim acıdı. Maddi gücü olan arkadaşları ufak da olsa bir yardım da bulunmaya davet ediyorum.. Katkı sağlayan herkesten Allah bin kere razı olsun..

Vicdan sahibi olanların dikkatine!


"#repost from @yasamhakkinasaygidernegi GÜNEŞ ÇOCUK TEDAVİ SPONSORLARINI ARIYOR!
#GüneşYenidenDoğsunDiye
Ah çocuk, bu hale gelene kadar kaç insan yüreğini çevirdi sana, bakmadı senden yana? Kaç insan için görünmez oldun bu kocaman dünyada?
Ormanlık arazide görüldü. Sevgili "Meral ve Gizli Hızır" oldukça yabani ve korkak olan Güneş'i bulmaya bıkmadan usanmadan gittiler. Sonunda Hızır Abisi onu yakaladı.
Yeniden doğsun, yüreklerimizi ısıtsın diye Güneş koyduk adını. Dün hemen kliniğe geçti.
Maalesef ehrlishia ve anaplazma pozitif. Yanısıra demodeks uyuzu var. Karaciger degerleri bozuk. Uzun süre açlık çekmiş. Bu hale gelene kadar kimse görmemiş, görse de sevmemiş, kurtarmaya teşebbüs etmemiş.
Güneş'in önünde uzun soluklu bir tedavi süreci var. Tedavisi, testleri, 2 ay klinikte kalışı için öngörülen rakam 5.000TL. Süre uzarsa rakam da artabilir.
Sponsor olmak isteyenlere özelden dernek resmi hesap no gönderilecektir.
Tedavi güncesini, Güneş' in doğuş çabasını ara ara paylaşacağız.
Güneş için dua edin, bu kadar acıyla yaşamış yorgun bedeni ve inancını kaybetmiş yorgun yüreği dayansın." ..