geliştirici hesabının askıya alınma sebebi ?

Bu, Google Play Yayıncı hesabınızın sonlandırıldığı bir bildirimdir. FESİH NEDENİ NEDENİ: Yayıncı hesabının / kayıtlarının kayıtlı e-posta adreslerine gönderilen önceki e-postalarda belirtildiği...

Bu, Google Play Yayıncı hesabınızın sonlandırıldığı bir bildirimdir.

FESİH NEDENİ NEDENİ: Yayıncı hesabının / kayıtlarının kayıtlı e-posta adreslerine gönderilen önceki e-postalarda belirtildiği gibi bu veya ilişkili hesaplar tarafından Geliştirici Program Politikaları ve Geliştirici Dağıtım Sözleşmesi'nin önceki ihlalleri.

Google Play Yayıncı askıya alma işlemleri geliştiricilerle ilişkilidir ve birden fazla hesap kaydı ve ilgili Google hizmetini kapsayabilir.

Geliştirici Programı Politikalarını nasıl uyguladığımızı daha iyi anlamak için Geliştirici Politika Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz. Politikayı incelediyseniz ve bu feshin hatalı olabileceğini düşünüyorsanız, lütfen politika destek ekibimize ulaşın.

Yeni bir geliştirici hesabı kaydetmeyi denemeyin. Hesabınızı şu anda geri yüklemeyiz.

Google Play Ekibi
-------------------------------

Yayıncı hesabının / kayıtlarının kayıtlı e-posta adreslerine gönderilen önceki e-postalarda belirtildiği gibi
demiş ama daha önce hiç mail uyarı v.s göndermediler.

Geliştirici Program Politikaları ve Geliştirici Dağıtım Sözleşmesi'nin önceki ihlalleri.
diyor ama öncesinde hiç ihlal v.s yok hesap tertemiz.

itiraz edildiğinde itiraz için form doldurulduğunda hesabınızın durumunu inceledik değişiklik yapılmamasını karar verdik gibi bir mail geliyor.
ıslararla hangi politika ihlali olduğunu 3-4 kez sorduğum halde hiç birine cevap vermediler.

bu durumla karşılaşan veya çözen sebebi anlayan var mıdır acaba?

-------------------------------
orijinal mail
This is a notification that your Google Play Publisher account has been terminated.

REASON FOR TERMINATION: Prior violations of the Developer Program Policies and Developer Distribution Agreement by this or associated accounts as outlined in previous emails sent to the registered email address(es) of the Publisher account(s).

Google Play Publisher suspensions are associated with developers, and may span multiple account registrations and related Google services.

You can visit the Developer Policy Center to better understand how we enforce Developer Program Policies. If you’ve reviewed the policy and feel this termination may have been in error, please reach out to our policy support team.

Do not attempt to register a new developer account. We will not be restoring your account at this time.

The Google Play Team