Dikkat dağinikliği | motivasyon kaybi yaşayanlar

Herkese merhaba, forumda benim gibi bu durumlardan muzdarip birileri var mı bilmiyorum fakat başlıkta da belirttiğim gibi bazı sorunlarım var. 1-) Sürekli motivasyon düşüklüğü yaşıyorum ve bunun...

Herkese merhaba, forumda benim gibi bu durumlardan muzdarip birileri var mı bilmiyorum fakat başlıkta da belirttiğim gibi bazı sorunlarım var.
1-) Sürekli motivasyon düşüklüğü yaşıyorum ve bunun farkındayım. Madem bir webmaster forumuyuz konuyla ilgili bir örnek vereyim. Düşünüyorum güzel bir fikirle bir alan adı satın alıyorum tasarımını yapıyorum içerik yayınlamaya başlıyorum 1 içerik 2 içerik derken yavaştan sıkılıyorum. Parasında değilim ama bu durum canımı sıkmaya başladı, konu ile ilgisi var mı bilmiyorum fakat dizi ve film'de izleyemiyorum akranlarım bir sürü dizi film izlerken ben boş vakitlerimde bazen boş boş monitöre bakıyorum ama dizi izleyince sıkıldığımı farkediyorum.
2- Bir işe yoğun tempoda güzel bir şekilde başlıyorum fakat hep bir şekilde dikkatim dağılıyor ve toparlayamıyorum bu nedenle artık internetten iş almaz oldum çünkü iş almaya korkuyorum karşı tarafıda mağdur eder miyim diye.
Konu ile ilgili olarak 1 Yıldır amatör olarak vucüt geliştirme sporu ile ilgileniyorum yani spor yapıyorum spor yap öneriniz için söyedim. Eskiden kitap okurdum normalde kitap okumayı zaten sevmem ama sevdiğim bazı tür kitaplar sardığında bayağı okumuşluğum oluyordu, artık yok ! bu konuda benimle aynı sorunları yaşamış/yaşayan veya tecrübesi olan herkesin yorumunu bekliyorum iyi forumlar