İşletmenizi, Şirketinizi, Projelerinizi Ücretsiz Tanıtma İmkanı Yakalayın!

Resim: Just a moment... *Ben Business Channel Türk TV kanalından konuk koordinatörü Muhammet* Yaptığınız işe istinaden program davetim olacak sizlere Sizleri...

İşletmenizi, Şirketinizi, Projelerinizi Ücretsiz Tanıtma İmkanı Y

Ben Business Channel Türk TV kanalından konuk koordinatörü Muhammet
Yaptığınız işe istinaden program davetim olacak sizlere
Sizleri davet ettiğimiz programın adı Sema Baysal ile İŞKOLİK
Yani işinizle alakalı olarak bu güne kadar neler yaptınız gelecekte neler hedeflediğinizi vs ekranlarımıza taşımak istiyoruz
Program 15-20 dakika arası ilerlemektedir
Program soru cevap şeklinde ilerlemektedir isterseniz sohbet şeklindede ilerler
Dilerseniz soruları siz hazırlayın dlerseniz buraya geldiğinizde birlikte hazırlayabiliriz
Katılım sağladığınız program Business Channel Türk TV ekranlarında aynı zamanda sosyal medya uzmanlarımız tarafından YouTube, Facebook ve instagram sayfalarımızda yayınlanacaktır
Ayrıca Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında işiniz ile alakalı aratıldığınızda ilk 5 sırada yer alacaksınız
Sponsor destekli bir program olduğu için sizden herhangi bir reklam tanıtım bedeli kamera ücreti sunucu ücreti vs alınmamaktadır.
Sadece telif hakkınız için 499 TL + KDV şeklinde sembolik bir rakam(2016 da Devletin koyduğu bir yasa) ödüyorsunuz ve ömür boyu kendi sosyal ağlarınız dahil her yerde bu yayını paylaşma hakkına sahip oluyorsunuz.
Yani bu sizler için hem bir tanıtım imkanı olacak (kendi sesinizle , yüzünüzle insanlara yaptığınız işi ve sizi diğer meslektaşlarınızdan ayıran noktaları anlatacaksınız) hem de sosyal sorumluluk projesi kapsamında öğrenci arkadaşlarımızın eğitimlerine katkı sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda konuklarınıza (müşterilerinize) sunabileceğiniz çok güzel bir referans olmuş olacak.
Biz programımızı sosyal sorumluluk projesi kapsamında yürütüyoruz. Siz buraya geldiğinizde sponsorlarimiz tarafından aylık olarak 1 öğrencimiz burs imkanı kazanıyor.
Çekimden sonra da öğrencimize verdiğiniz destekten ötürü ve işinizin uzmanı oldugunu belirten ''BİLİRKİŞİ'' sertifakası (uluslararası) almaya hak kazancaksınız.
Sizleride ailemizde görmekten çok büyük memnuniyet duyarız.
Daha fazla bilgi almak ve konuk olmak için
Telefon numaranızı pm atın biz sizi arayalım