IOST Coin Airdrop Fırsatı

Merhabalar arkadaşlar, bugün forumda bir arkadaştan gördüm referans linkiyle üye oldum harbiden coin verdiler hoşuma gitti bende aynı kampanyayı aynı fiyattan başlatıyorum isteyenler benim...

Merhabalar arkadaşlar,

bugün forumda bir arkadaştan gördüm referans linkiyle üye oldum harbiden coin verdiler hoşuma gitti bende aynı kampanyayı aynı fiyattan başlatıyorum isteyenler benim linktende üye olabilir 5TL ödeme yapacağım, belirtilen koşulları sağlayan arkadaşlar özel mesaj atsınlar

Ödeme yapabiliceğim bankalar : enpara, iş bankası, ziraat

Airdroplarla ilgileniyorsanız 19 Adet Airdrop Kaçırmayın Min 1.000 TL kazanç

IOST Coin 23-29 Temmuz (son 5 gün) boyunca Airdrop ile IOST coin dağıtıyor. Günlük olarak görevleri yaparak ve her gün siteye giriş yaparak ekstra coin kazanabilir veya referans linkim ile üye olarak hemen 15 dolarlık IOST coin kazanabilirsiniz. (Benden de size üzerine +5 TL )

Yapmanız gerekenler:

https://goo.gl/RizgG9 Buradan sisteme üye oluyorsunuz (Telefon SMS onayı istiyor) Referans linkim ile üye olduğunuz için de ekstra 20 IOST coin kazanacaksınız.

Burası Önemli
1) Üye olduktan sonra size 2 tane soru soracak ve cevaplar şu şekilde olmalı.

1. All of the above!
2. All of the above!

Eğer bunları bu şekilde cevaplamazsanız coin kazanamazsınız, referansım ile üye olmanız bir işe yaramaz.

2) Sosyal Medya görevlerinden en az 2 tanesini yapmalısınız (twitter takip,like,retweet vs.)

Yukarıdaki şekilde üye olan olan herkese 5 TL göndereceğim. Ayrıca siteden kazandığınız coinleri ise 30 gün sonra cüzdanınıza çekebileceksiniz.

Mesajın bir kısmı arkadaştan alıntı hakkını helal etsin :D

Mesajın alıntı yapıldığı konu için tıklayın