Bana yapılan haksızlık. Üstelik hakkımı da arayamıyorum. Anlam verilemeyen Olaylar

Arkadaşlar benimle konuşup birşeyler isterseniz ya da bir anlaşma yaparken kendi şartlarınızdan bahsederseniz ben bunu yapmak zorundayım. Buna mecburum. Eğer isteğinizi kabul etmezsem bana - trader...

Arkadaşlar benimle konuşup birşeyler isterseniz ya da bir anlaşma yaparken kendi şartlarınızdan bahsederseniz ben bunu yapmak zorundayım. Buna mecburum. Eğer isteğinizi kabul etmezsem bana - trader verebilirsiniz. Kabul etmeme gibi bir lüksüm yok yani. Beni kolaylıkla dolandırabilirsiniz de çünkü karşı çıkma hakkım yok. Bunu bilin istedim.

Şahısın biriyle adwords reklamı için konuştuk. Ben kendi teklifimi ilettim şu şöyle bu böyle benim çalışma şartım şunlar açıkça belirttim!. Şahıs kabul etmedi neden ? Daha önce forumda adwords kategorisinde çok popüler biri ile çalışmış öğeyi inceleme yapıp 1liralık tbm teklifini 10 lira yaparak bu benimle konuşan kişinin sözde bütçesinden çalıyormuş. Araya bir nokta koymadan önce söylemine göre böyle bir ahlaksızca hır-sızlıkla karşılaşmış bu arkadaş ama ne şikayet açmış ne - trader vermiş ? bu burada kalsın. Sonra işte bunları yaşadığı için güvenemezmiş o yüzden benim şartlarım olacak dedi tutturdu. Bu arada konuşma şeklim onlarca soru soruyor sürekli kendisinin de adwords yaptığından bahsediyor kendisi de biliyormuş zaten bunları şudur budur benim konuşmama fırsat vermiyor. ben sadece sorduğu şeylere cevap veriyorum. Neyse kendi hesabından reklamı çıkacakmışız ben sadece yönetici olacakmışım öyle devam edecekmişiz. ben de diyorumki benim garantim nerde o zaman ben reklamı kuracağım sen 2 gün 50 lira yükleyeceksin sonra ben reklamı beğenmedim diye toplam 100 liradan bana %15 komisyon 15 lira verip kendin devam edeceksin sonra. Çünkü benim teklifimde reklam kurup bir hesaba 15 gün izleyip teslim etmem 500 lira olarak sundum. Sonra ayrıca dedimki minimum günlük 200 lira bütçeli reklamlarla çalışıyorum ben benim %15 li komisyon çalışma şeklim budur reklamı da kendi hesabımdan çıkarım. Allaha çok şükür benimle çalışanlar bilir yalanımız dolanımız yok yaptığım hiçbir ticarette. Hatta forumdan direk haftalık 2500 liralık reklam yayınlatan bir kişi var. Sadece parayı gönderiyor ne bir rapor istiyor ne senin komisyonun şu ne reklama ne harcadık şu bu hesap sormuyor neden ? Çünkü güveniyor. Neden ? Çünkü kendi işimin reklamını veriyormuşum gibi davranıyorum. Ve karşılığını da gördüğü için bunu sorgulama gereği bile düşünmüyor. Ben sürekli yazıyorumki kendisine hocam dönüşler nasıl düne göre bugün nasıldı şu bu sıkılıyordur hatta bazen :) Sana daha çok kazandıracağım emin ol.

Neyse mevzu bahis diğer kişiye tekrar döneyim. Ya hocam zaten reklamı ağustosun 1. ya da 2. haftası gibi çıkacağız ama sen gir de reklamı kur. hazırda bulunsun. Sonra sözleşme yaparız devamlı çalışırız şu bu. Şimdi arkadaşlar benim çok ıvırlı zıvırlı reklamı bile kurmam 5- 6 saat sürüyor. 3 hafta öncesinden neden girip te reklam kurayım ortada ne bütçe vereceği yok. benim 1 kuruş para almışlığım yok. Açıkca diyorki gir reklamı kur hesabım hazır olsun. sonra da ben inceleyim bunu ben de yapardım ya deyip 5 kuruş para vermeden sıyrılayım. Kendisi de zaten adwords reklamcısıymış hatta müşterileri varmış. Yani güven vermeyen bir konuşma geçti. Ben de arkadaşlar yaptığım her işte tekim. Bir başımayım. web sitesi yapıyorum. seo ile uğraşıyorum. adwords reklamı yönetiyorum. burda gidip network kuruyorum teknik destek veriyorum çağrı merkezlerine sürekli telefonla konuşuyorum ya da mesaj yazıp duruyorum ortalığa. Bir de kimseye ters cevap vermeme gibi bir huyum da var. tamam bakarız dedim sen bana yöneticilik izni ver. konuşuruz yine dedim kapattım.

Ondan sonra pazartesi günü aynı bu şekilde beni kendi hesabından reklam çıkartmaya zor eden birinin google kredisini tahsil etmeden kredi kartını ve ödeme kimliğini iptal etmesi yüzünden onun hesabı askıya alındı sonra benim de onun yöneticisi olduğum hesabım askıya alındı. Kafayı yedim. Telefonu kırdım yemin ediyorum. Ekran görüntülerini paylaşabilirim. Neyse bugün itibariyle askıyı açtırdım. O sevindirici bir haber oldu bana ondan erken kalktım zaten :)

Dün de bu arkadaş yazmışki hocam benim reklam noldu ne zaman başlayacaksın ? ben de dedimki dün yaşadığım olay sonrasında söylediğiniz şartlarda çalışmamız mümkün değildir. ooo hemen saydırmaya başladı arkadaşım 5 kuruş para vermemişsin ne olduğun belli değil 3 hafta sonra açacağın dükkan için bir dünya laf edip - trader verdi. Kimse çalışmasın. yazmış.

Ne ayıp birşey arkadaş. SENİN BENİ DOLAN-DIRMANI KABUL ETMEDİM DİYE BENİMLE KİMSE ÇALIŞMASIN ! Ne güzel olaymış arkadaş. Benimle muhabbeti yardımlaşması ticareti olan herkes zaten benim nasıl bir karakterde olduğumu çıkarır onlar açısından sorun yok ta. Siz diğer arkadaşlar durum böyle. Kusra bakmayın buna ne gerek vardı diyeceksiniz de altı üstü bir negatif yorum. Ben takıyorum böyle şeylere. Uykum kaçıyor. Orda bir tane negatif olması beni rahatsız ediyor. Özellikle de böyle saçma sapan bir sebep yüzünden. Hakkımı da arayamıyorum zaten bildirimde bulunuyorum hiçbirşey yapılmıyor. yok sayılıyor. zaten şikayetim var a ne zaman konu açsam ben banlanıyorum. 2 kez gelip konumu baltaladılar. hakaret ettiler şikayet ettim ikisinde de ben suçlu çaktım birinde de banlandım :)