Lisans Mezunu Kadın Yazardan Makale ve Editörlük Hizmeti

Merhabalar, Emine ben. Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü (örgün öğretim/lisans) mezunuyum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Yönetimi (önlisans) okudum. İki...

Merhabalar, Emine ben.
Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü (örgün öğretim/lisans) mezunuyum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Yönetimi (önlisans) okudum.
İki üniversiteden de 2013 yılında mezun oldum. Çeşitli kurumlarda tam zamanlı olarak çalıştım.

Öğrencilik zamanımdan beri makale yazarlığı yapmaktayım ve SEO uyumlu özgün içerik üretmekteyim. Kendime ait finans alanında bir sitem bulunmakta, sitemi de yavaş yavaş geliştirmeye çalışmaktayım.

Editörlük Hizmeti Detayı ve Editörlük İçin Ücret Tarifesi

Editörlük hizmetinde ücret tarifesi 100 Kelime için 2 TL ve katları şeklinde devam etmektedir.

Her bir içerik için minimum 6 etiket girmekteyim. Maksimum etiket sayısı yoktur; içeriğin gereksinimine göre girmekteyim, zira sitenizi kendi sitem gibi görerek hizmet veriyorum. YOAST SEO eklentisi kurulu ise; içeriğe bağlı olarak mümkünse yeşil rengi sağlamaya çalışıyorum. İçeriğin kırmızı renkte kalmasına asla izin vermiyorum.

Yayımladığım haberleri/içerikleri kendi twitter hesabımdan (7k takipçili) paylaşmaktayım. Bu sayede içeriğin Google tarafından indexlenmesine katkıda bulunarak sitenizin ön plana çıkmasına katkıda bulunuyorum. Ayrıca sitelerinize küçük çapta hit sağlamış oluyorum.

İçerikleri gün içerisine yayarak siteye giriş yapmaktayım. Makale görseli ve dikkat çekici başlığını özenle seçiyorum. (Görseller özgün değildir! Arama motorlarından temin etmekteyim.)

Makale Hizmeti Detayı ve Makale Yazımı Ücret Tarifesi

Makaleler verdiğiniz konuya ve talep ettiğiniz ortalama uzunluğa göre tarafımdan özenle hazırlanmaktadır. Anahtar kelimenin bilhassa ilk paragrafta geçmesine özen gösterilip, makale içerisinde aranma hacmi yüksek kelime grupları boldlanmaktadır. Alt başlık kullanımı en az 1 defa olmak üzere makale uzunluğuna göre artmaktadır. Makale yazımı tamamlandıktan sonra teslimat, sipariş verenin mail hesabına word dosyası şeklinde yapılmaktadır. Makale ücret tarifesi...

100 Kelime : 1,75 TL

200 Kelime : 3,5 TL

ve katları şeklinde devam etmektedir.

Peşin ödemelerde bir miktar indirim sağlanmaktadır.

Skype ve mail için: emine.zaman13@gmail.com