ilk 25 tl'ye 100 tl reklam kredisi veren google adwords kodu satılık

Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. Kusura bakmayın. Kodu kullanmayacağım için satıyorum: fiyatı *45 *tl'dir. Ödeme: finansbank, vakıfbank, garanti bankası ve iş bankası. Kolay gelsin. Kod...

Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum. Kusura bakmayın. Kodu kullanmayacağım için satıyorum: fiyatı 45 tl'dir. Ödeme: finansbank, vakıfbank, garanti bankası ve iş bankası. Kolay gelsin. Kod kullanımıyla ilgili teklif ve koşullar aşağıda belirtilmiştir.
1. Bu teklif sadece faturalandırma adresi Türkiye'de kayıtlı müşteriler için geçerlidir. Her reklam veren yalnızca bir adet promosyon kodu kullanabilir.
2. Bu teklifi aktifleştirmek için: Promosyon kodunu hesabınıza 31 Aralık 2019 tarihine kadar girmeniz gerekir.
3. Promosyon kredisine hak kazanmak için: Kodu girdikten sonraki 30 gün içinde, reklamlarınızın 25 TL tutarında tıklama alması gerekir. 25 TL tutarında ödeme yapıp kredi yüklemek yeterli değildir. Reklam giderlerinin takibi 25 TL tutarında olan kısım için kodu girdikten sonra başlamaktadır.
4. 2 ve 3. adımların tamamlanmasının ardından krediniz genellikle 5 gün içinde hesabınıza yüklenir ve hesabınızın Fatura Özeti bölümünde gözükür.
5. Krediler yalnızca gelecekteki reklam giderleri bakımından uygulanacaktır. Krediler kodun girilmesinden önceki reklam giderleri bakımından uygulanamayacaktır.
6. Yüklenen promosyon krediniz tükendiğinde herhangi bir bildirim almazsınız ve ödeme yönteminize göre aldığınız tıklamalar üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz. Eğer reklam vermeye devam etmek istemiyorsanız dilediğiniz zaman hesabınıza girip kampanyalarınızı duraklatabilir ya da silebilirsiniz.
7. Promosyon kredisine hak kazanmak için hesabınızın AdWords tarafından başarılı bir şekilde faturalandırılmasıve iyi durumda olması gerekmektedir.
8. Şartlar ve koşulların tamamına aşağıdaki adresten ulaşılabilecektir: https://www.google.com.tr/intl/tr/adwords/coupons/terms.html.