Alış Referansım ile IOST Airdrop'a üye olan herkese 5 TL veriyorum

Merhaba arkadaşlar *Airdrop nedir?* ICO olarak çıkan tokenler reklam bütçesi ayırmak yerine; sistemimize üye ol ve sosyal medya (facebook, twitter, telegram vs) hesaplarımızı takip et sana hediye...

Merhaba arkadaşlar

Airdrop nedir?
ICO olarak çıkan tokenler reklam bütçesi ayırmak yerine; sistemimize üye ol ve sosyal medya (facebook, twitter, telegram vs) hesaplarımızı takip et sana hediye edelim diyorlar. Referans ile yeni üye getirirsen onlara da sana da bonus coin veririz diyorlar. İşlemleri yaptığınızda kimisi satış bittiğinde kimisi hemen dijital wallet adresinize (https://www.myetherwallet.com/ buradan kendinize açabilirsiniz) coinlerinizi yolluyorlar. Siz de bunları borsada satıp nakite çevirebiliyorsunuz.

Myetherwallet nasıl açılır?->


Airdroplarla ilgileniyorsanız 19 Adet Airdrop Kaçırmayın :) Min 1.000 TL kazanç

IOST Coin 23-29 Temmuz (son 5 gün) boyunca Airdrop ile IOST coin dağıtıyor. Günlük olarak görevleri yaparak ve her gün siteye giriş yaparak ekstra coin kazanabilir veya referans linkim ile üye olarak hemen 15 dolarlık IOST coin kazanabilirsiniz. (Benden de size üzerine +5 TL :) )

Yapmanız gerekenler:

https://goo.gl/ZEk4Kt Buradan sisteme üye oluyorsunuz (Telefon SMS onayı istiyor) Referans linkim ile üye olduğunuz için de ekstra 20 IOST coin kazanacaksınız.

Burası Önemli
1) Üye olduktan sonra size 2 tane soru soracak ve cevaplar şu şekilde olmalı.

1. All of the above!
2. All of the above!


Eğer bunları bu şekilde cevaplamazsanız coin kazanamazsınız, referansım ile üye olmanız bir işe yaramaz.

2) Sosyal Medya görevlerinden en az 2 tanesini yapmalısınız (twitter takip,like,retweet vs.)

Yukarıdaki şekilde üye olan olan herkese 5 TL göndereceğim. Ayrıca siteden kazandığınız coinleri ise 30 gün sonra cüzdanınıza çekebileceksiniz.

Bol kazançlar