On Numara Beş Yıldız Hizmet Veren Ustaları Bulma Platformu

*Site Adı:* 10Numara 5Yıldız *Site Adresi :* https://10n5y.com/ *Sitenin kullandığı altyapı :* Özel tasarım *Açıldığı Tarih:* 2017 * Site İçeriği & Amacı : *Temizlik, tadilat, tamirat...

Site Adı: 10Numara 5Yıldız

Site Adresi : https://10n5y.com/

Sitenin kullandığı altyapı : Özel tasarım

Açıldığı Tarih: 2017

Site İçeriği & Amacı :
Temizlik, tadilat, tamirat, nakliye, dekorasyon vb. alanlarda kalifiyeli usta bulmak isteyenler için internet üzerinden alanlarında uzman profesyonellere ulaşma imkanı sağlamak.

On Numara Beş Yıldız Hizmet Veren Ustaları Bulma Platformu

Günümüz internet ortamından hemen her şeye ulaşmak, istediğimiz bilgileri edinmek, gideceğimiz yerler hakkında yol tarifi almak vb. her işimizi online olarak yapabileceğimiz hale geldi. Bir kişi kozmetikten mobilyaya, market alışverişinden teknolojik araçlara neredeyse her malzemeyi mağaza mağaza dolaşma zorunda kalmaksızın oturduğu yerden sipariş verebilmektedir. İnsan rahatını sağlamak amaçlı tasarlanan günümüz dünyasında dünya genelinde yaygın olsa da Türkiye'de çok bilinmeyen bir platform olan usta bulma platformu 10n5y.com, şu şekilde çalışmaktadır:

Öncelikle siteye alanında uzman usta ve profesyoneller kayıt olup, uzmanlık alanları, çalışma saatleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilerini girer. Tadilat, tamirat, dekorasyon, nakliye, temizlik gibi kategorileri bulunan siteye bu alanda hizmet ihtiyacı olan kişiler girdiklerinde onlara en uygun usta seçeneklerini sunmak adına birkaç soru sorulur. Bu sorular sonucunda müşteriye site tarafından uygun olacak en fazla 5 adet usta sunulur. Kişi bu ustalarla görüşür, hakkındaki yorumlarını siteden okuyabilir ve bu sayeden usta usta dolaşmaksızın oturduğu yerden işini özenle yaptıracağı ustayı bulabilir.

Sitede sadece tadilat, tamirat, nakliye, temizlik, dekorasyon alanında değil beyaz eşya servisi, özel ders verenler, boya badana ustaları vb. birçok hizmet sağlayıcı bulunabilir.