Forumda Offtopic'te Konu Açmaya Korkak Olduk!

Merhabalar arkadaşlar bu konuyu sadece düşüncelerimi açıklamak adına bir sitemle açıyorum, burda hiç kimsenin hedef gösterilip yorum yapmamasını rica ederim, düşünce özgürlüğü adına böyle bişey...

Merhabalar arkadaşlar bu konuyu sadece düşüncelerimi açıklamak adına bir sitemle açıyorum, burda hiç kimsenin hedef gösterilip yorum yapmamasını rica ederim, düşünce özgürlüğü adına böyle bişey yazdım umarım belli çevrelere ulaşır sesimiz.

Son zamanlarda forumda konuları sabote eden, tuhaf yorumlar yapan, alaycı tavırlarla milletin konularında konuyu açanlarla alay eder gibi yorumlar yapma vs. durumlar ortaya çıktı ve ben eminim ki çoğu arkadaşımda bu husustan dolayı çok rahatsız oluyordur. Evet arkadaşlar ben yıllardır R10 kullanıcısıyım bugüne dek hiçbir kimseye alay eder gibi ne yorum yaptım ne alakam olmadan bişey dedim saygı hep ön planda oldu ve çok şükür bugüne kadarda bir şikayet olmadı. Özgür irademizle konu açıyoruz adamın biri gelip alaycı tavrıyla yorum yapıyor, isteyen herkes özgürce yorum yapabilir ama hak onlara insanlara alaycı yorumlar yapma hakkını vermiyor, sözüm ona bu tür insanlar forumda bu denli davranışlarıyla insanları olumsuz etkiliyor, konu açmaktan soğutuyor. Umarım bu mesajımı okuyan, alaycı tavırla yorumları kendine adet edinen insanlar tarafından dikkate alınır, sadece içimi dökmek istedim yoksa rahatlamayacaktım :) sevgilerimle.


Link Devamı