İsimtescil Pişmanlıktır.

Merhaba Yaklaşık 3 yıldır isimtescil.net kurumsal üyesiyim. 3 yıldan sonra geçen hafta 19.8.2018 tarihinde hostingimde bir veritabanı hatası aldım. İlginç bir şekilde www ile siteme girebiliyorken...

Merhaba

Yaklaşık 3 yıldır isimtescil.net kurumsal üyesiyim. 3 yıldan sonra geçen hafta 19.8.2018 tarihinde hostingimde bir veritabanı hatası aldım. İlginç bir şekilde www ile siteme girebiliyorken www'siz olarak erişemiyordum. Bu hatayı ticket açarak isimtescil'e bildirdim, ardından sorunun kendileriyle alakalı olmadığını; kullandığım eklentilerle alakalı olduğu cevabını aldım.

Daha sonra kontrol ettiğimde hostingime ekli olan bütün sitelerimde aynı sorunun yaşandığını farkettim. Bunu da tickette belirttikten sonra, sunucuyu taşıma kararı aldıklarını onay verip vermediğimi sordular onay verdim. Daha sonra bir kaç saat sonra sunucum taşındı.

Ne olduysa bu saatten sonra oldu. İsimtescil sunucumu taşıdıktan sonra Cpanel'de bir bug oluştu ve Hybrit Panel'den hangi domainimi seçersem, tek bir domainime bağlanabiliyorum. Bu sorunu da defalarca ticket açarak isimtescil yönetimine iletmeme rağmen, 25.08 itibariyle sorun hala çözülmedi. Sorunun ne zaman çözüleceğine dair de herhangi bir bilgi alamıyorum. Bütün ticketler yanıtsız kalıyor. Sonuç olarak, ben çok büyük bir mağduriyet yaşadım. Sizin de yaşamamanız için bu yazıyı yazmak istedim.