Satış Her Gün Güncel 07:00 - 09:00 arası Hazır haber makaleleri

Merhabalar R10.net üyeleri Haber sitesi sahiplerini ilgilendiren bu satış konumda ilk etapta günlük 5 adet haber makalesi ile çalışmayı başlatacağım. Haber yazılarına olan talebe göre sayıyı...

Merhabalar R10.net üyeleri

Haber sitesi sahiplerini ilgilendiren bu satış konumda ilk etapta günlük 5 adet haber makalesi ile çalışmayı başlatacağım. Haber yazılarına olan talebe göre sayıyı arttıracağım.

Günlük hazır haber makaleleri hizmetimi başlatıyorum. Forumda her gün sabah 07:00 - 09:00 arasında 5 adet makale satışı gerçekleştireceğim.

Sabah erkenden haberler hazırlanacak ve başlıklar buradan bildirilecektir..

Gereksiz kelimelere yer verilmeyecek ve hit getirebilecek başlıklardan seçilecektir. Sadece o gün için değil ilerleyen günlerde de aratılacak haberlerin seçimine özen gösterilecektir.


Fiyatlar;

100 - 150 kelime aralığı için : 1.50 TL
150 - 250 kelime aralığı için : 2.50 TL
250 - 300 kelime aralığı için : 3.00 TL


Yarın sabah 07:00 - 09:00 aralığında ilk 5 başlığı ekleyeceğim.

Bugün sabah başlamış olsaydım yazacağım haberler arasında yer alacak olan 1 adet yazıyı örnek teşkil etmesi açısından paylaşıyorum. 294 kelimedir.


Ayder Yaylasının Yeni Hali
Ayder Yaylası için süren tartışmalara Başkan Erdoğan'ın "Ayder Yaylasını kirlettik, rezil ettik." sözleri sebep olmuştu. Erdoğan'ın bu sözlerinden sonra süratle yeni bir proje hazırlanmaya başladı. TOKİ öncülüğünde 5 bakanlık Ayder Yaylası için yeni bir proje hazırladı. Bu projenin önümüzdeki yıl yaz aylarında uygulanması ve Ayder'in yeniden şekillenmesi planlanıyor.

Rize'nin turizm merkezlerinden birisi haline gelen Ayder Yaylası günümüzde birçok kaçak yapıya sahip olarak varlığını sürdürüyor. Kaçak yapılarla ilgili tutanakların fazla olması fakat henüz bir işlem yapılamaması Ayder Yaylasının günden güne değer kaybetmesine yol açıyor. Bunun engellenmesi için belediye kaçak yapıların yıkımı ile ilgili bir ihale hizmeti sundu. Fakat ihaleye hiçbir firmanın katılmaması ile planlar ertelenmek zorunda kaldı. Mevcut bulunan 290 yapının 158 tanesi ile ilgili yıkım kararı tutanağının bulunması, yapıların yarısından fazlasının kural dışı olarak yapıldığını gösteriyor.

Ayder Yaylası için Yeni Proje Hazırlandı
TOKİ, Başkan Erdoğan'ın sözlerinin ardından yeni bir proje için düğmeye bastı ve Ayder Yaylası için Kentsel Dönüşüm Projesi adı altında yeni bir imar geliştirdi. Yeni projede; Otopark, otel, pansiyon, eğlence yerleri, restaurant, cafe ve seyir tepelerinin düzenlenmesi gibi birçok değişime hazırlanılıyor. Seyir tepesine giriş yapacak olanlar için 750 araçlık bir katlı otopark projesi hazırlandı. Gelen araçların otoparka konulması sağlanacak ve park sorunu ortadan kaldırılacak. Seyir tepesinden yaylaya gidişler için trambüsler hazır bekletilecek. Ulaşım ve alt yapı kapsamında yapılacak olan çalışmalardan bir diğeri ise çevredeki yaylalara gidiş - geliş sağlayacak olan çift yönlü yeni bir yol yapımı olacak. Kavron ve Hüser gibi Ayder'e yakın yaylaları da ziyaret etmek isteyenler yeni yapılacak olan çift yönlü gidiş - geliş yolunu kullanmak zorunda olacaklar. Kaçak yapıların yıkılması sağlanacak. Ortaya çıkacak olan yeni konut ihtiyacında ise farklı bir imar yolu izlenecek. Dikey binaların yerini en fazla 2 katlı olan binalar alacak. 2 katlı yatay binalar ile konut güvenliğinin sağlanması ve yaylaya görsel görünüm kazandırılması amaçlanıyor.