Site bir görünüp bir kayboluyor

Merhabalar, Bir sitemiz için başlıkta yazdığım bir konu var. Siteyi geçtiğimiz aralık ayında yayınladık, 2-3 ay seyrek içerik girildi, daha sonra da nisan ayında yoğun bir içerik girişi ile temel...

Merhabalar,

Bir sitemiz için başlıkta yazdığım bir konu var. Siteyi geçtiğimiz aralık ayında yayınladık, 2-3 ay seyrek içerik girildi, daha sonra da nisan ayında yoğun bir içerik girişi ile temel içeriklerimizi oluşturduk. Son olarakda geçtiğimiz temmuz ortasına kadar optimizasyon ve kelime yoğunluğu, iç linkleme ve site içi otorite optimizasyonu yaptık.

Bu işlemlere kadar ana kelimemizde çıkmıyordukancak bu son link optimizasyonu ile sitemiz ilk 9-130 arasında çıkmaya başladı. Tüm sıra bulucularda belirli süre gitgelin ardından da sıra bulucularda 80-90 arasında çıkıyoruz. Ancak biz arama yaparak baktığımızda site çıkmıyor.

Bu tür bir durum neden olabilir? Yaklaşık 1 aydır içerik girişi yapmıyoruz.

Dış link sadece kendi paravanlarımızdan ve 2 blogtan birer tanıtım yazısı ile geliyor. Google da büyük firmaların reklam verdiği rekabetli bir sektör bu, o nedenle ilk sıralama almamız da zor olacağını tahmin ederek ağırdan alıyoruz. Bu nedenle içeriğe mi yoğunlaşmalıyız acaba?