Ömür Boyu VPS Serverinizin Olmasını İster misiniz? VPN Kurmak için Bire Bir!

Merhaba arkadaşlar daha önce buradan *VPS* aldım, geçenlerde tanımladılar. Sizler içinde paylaşmak istedim. Şuan *OpenVPN* kurdum tıkır tıkır çalışıyor. HD video bile izlenebiliyor. Bağlantı süper....

Merhaba arkadaşlar daha önce buradan VPS aldım, geçenlerde tanımladılar. Sizler içinde paylaşmak istedim. Şuan OpenVPN kurdum tıkır tıkır çalışıyor. HD video bile izlenebiliyor. Bağlantı süper. Kopukluk vs de yok. Almam biraz uzun sürdü :) Biraz şans. Sadece bir mail adresi giriyorsunuz ve maili onaylıyorsunuz. Sonra sıraya alıyor. Sizden bu ref linkinizi paylaşmanızı istiyor. Sıra daha çabuk işliyor. Facebook sayfası vs olan çok hızlı alır.

Siteye girdiğinizde zaten göreceksinizdir ömür boyu sınırsız vps dağıtıyorlar.

Refimden kayıt olanlar için, eğer kendileri kuramazlarsa OPEN VPN kurulumu için bizzat kendim yardım edeceğim. :)

Kayıt için Tıklayınız

Burası kayıt ekranı. Hemen altta ise panelden ekran görüntüsü ekleyeceğim. Mail adresinize gelen linke tıklayarak sıranızı aktifleştirmeyi unutmayınız.

İstediğiniz linux, os sürümü vs kurabiliyorsunuz. Panel çok basit. Kurduktan sonra ssh den bağlanıp open vpn kurabilirsiniz. Open VPN kurulumu için takıldığınız yer olursa konu altından sorabilirsiniz.

OPEN VPN tablet ve telefonlarınızda da kullanabilirsiniz. Eğer lisansınız yoksa aynı anda 2 cihaza kadar izin veriyor. Ben PC, tablet ve telefonumda yüklü. Onlarıda test ettim sorun yok.

Ömür Boyu VPS Serverinizin Olmasını İster misiniz? VPN Kurmak içi

Panelden görüntüler

Ömür Boyu VPS Serverinizin Olmasını İster misiniz? VPN Kurmak içi


Refsiz Link (En azından destek için ref linkten üye olursanız minnettar olurum Ömür Boyu VPS Serverinizin Olmasını İster misiniz? VPN Kurmak içi) Ben aldıktan sonra konu altından diğer arkadaşların linki ile değiştireceğim.
Refli Link