Satış Ortağınız Olabilirim.

Merhaba. İnstagram üzerinden tek bir ürün üzerinde yoğunlaşıp satmak istiyorum. İnstagram takipçi konusunda sorunum yok. Hatta yeni takipçilerime otomatik mesaj da gönderebiliyorum. Bu benim için...

Merhaba.
İnstagram üzerinden tek bir ürün üzerinde yoğunlaşıp satmak istiyorum. İnstagram takipçi konusunda sorunum yok. Hatta yeni takipçilerime otomatik mesaj da gönderebiliyorum.
Bu benim için de vergi mükellefi olmadan önce de tecrübe olacak. Müşteriyi bulup siparişi alıp paranın sizin hesabınıza yatmanızı sağlayacağım. Bilgilerini alıp sizinle paylaştıktan sonra faturalama ürünü kargolama(kargo ücreti dahil) süreçleri size ait. Satış başına ürün farketmeksizin 5-10 tl komisyon alsam bana yeterli amacım pratik ile kendimi daha da geliştirmek.

Satış, pazarlama, reklam ve müşteri ilişkileri konularında kendimce iyiyim. Hatta bu konular hakkında blogumda yazılar yazıyorum.

Görsel bulma sorunu olmadıkça ve +18 ürünler olmadıkça ürünün ne olduğu da fark etmez. Söylediğim şartlar dahilinde ürünün pazar araştırmasını yaptıktan sonra satış ortaklığınıza talibim.