5 aylık siteye 2. tema (veresiye sistemi eklendi!!)

Tema Güncellemesi (Reklamınız) (Görüş - Düşünce - Öneri Toplama Konusu) Reklamınız Reklam Sistemi (https://www.reklaminiz.com/) isimli web sitemizin ilk temasını hazırlarken backend işlemlerini...

Tema Güncellemesi (Reklamınız) (Görüş - Düşünce - Öneri Toplama Konusu)
Reklamınız Reklam Sistemi isimli web sitemizin ilk temasını hazırlarken backend işlemlerini öncelikli gördüğümüz için tasarımda eksikler oluşmuştu ve bu konuda fazlaca eleştiri almıştık.
Bu yüzden söz verdiğimiz gibi (yazın yeni tema çıkarıcaz demiştik) 2. bir temayla karşınızdayız. 2. temamıza da daha farklı özellikler eklemeyi de unutmadık :)
Ayrıca tema geliştirilmesi bitmemiştir bizim için hiçbir zaman da bitmeyecektir çünkü biz bukadar yeter ile yetinecek bir ekip değil her zaman kendiyle yarışıp, her gün bir önceki günden daha iyisini yapmaya çalışan bir ekibiz. Bu yüzden her zaman önerilere açığız gerek renkler olsun gerek genel tasarım olsun gerekse backend işlemlerimizde hata fark ederseniz onlar olsun bize ulaşarak eksiklerimizi bildirmeniz bizim için çok önemli ayrıca istisnasız tüm mailleri / mesajları / destek iletişimlerini okuyarak dikkate aldığımızı bilmenizi isteriz.

İşte 2. Temamıza Extra Eklenen Özellikler:
  • Backend daha da geliştirildi.
  • Site tasarımı olabildiğince sadece ve göze hoş gelecek şekilde tasarlanmaya çalışıldı.
  • Ayrıca web sitemize veresite sistemi ekledik. Bu sistemden de aşağıda bahsedicem.
  • Eklenmeye başlanan kupon sistemi bitirilmiştir. Kupon dağıtımları arttırılacaktır.

Veresiye Sistemimizin Özellikleri:
  • Tüm reklam verenlerimiz bu sistemden yararlanabilir. Ancak!!!... (şartları ve sebepleri aşağıdaki maddelerdir!)
  • Hepimiz biliyoruz ki maalesef bir sürü insan sosyal medyalar vb. yerlerdeki reklam sistem açıklarını bulup kullanmaya çalışıyor ve bizde bu iyi niyetimizin suistimal edilip gerçekten kullanması gerek kişilerin kullanamadan sistemden kaldırılmasından korkuyoruz. Daha açık bir şekilde belirtmek gerekirse bizim sistemimizde de veresiye şekilde reklam verip daha sonra ödemesini yapmayacak bir sürü insan çıkacağını düşündüğümüz için bu sistemi üye olduğu gibi aktif hale getirmiyorum ancak belli harcaması olup, bize güven veren kişilerin de bugün parası olmazsa ama iyi bir ürünü olursa mesela yarın ödemesi bizim için sorun değildir ancak tabi ki belirlediğimiz süre için de ödemezseniz limitiniz düşülebilir ya da etkisiz hale getirilebilir.
  • Bu sistemde size limit vermememiz sizin kötü biri olduğunuzu düşündüğümüz anlamına tabiki de gelmez sadece ya aramıza yeni katılmışsınızdır ya da henüz düşündüğümüz aralıklarda reklam vermemişsinizdir...
  • Bu sistemde limit verirken kimseye ayrıcalık yapılmayacaktır belirlediğimiz standartlar içinde herkese hak ettiği düzeyde limit verilecektir.

Bizi kullanmanız ve önerilerinizi eksik etmemeniz dileğiyle, iyi akşamlar :)