3500 TL Aylık Kazançlı Otoriter Hitli Eğitim Sitesi

Site adresi : Telefon ile (Sadece ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır) Sitenin aylık getirisi: 3500 TL (Adsense + özel reklamlar) Site için istenen ücret minimum: 80.000 TL (_*Açıklamayı Okuyunuz*_)...

Site adresi : Telefon ile (Sadece ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır)
Sitenin aylık getirisi: 3500 TL (Adsense + özel reklamlar)
Site için istenen ücret minimum: 80.000 TL (Açıklamayı Okuyunuz)
Sitenin açılış tarihi: 23.01.2017
Kategori, sitenin içeriği nedir: Eğitim
Günlük hit sayısı: 15-30K (Açıklamayı Okuyunuz)
Ziyaretçi kaynağı: Arama motorları
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik satılık
Hosting dahil midir: değil
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: dahil
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

R10.net de yeni üyeyim sitemi [MENTION=6269]ByAsLaN[/MENTION] yakından bilmektedir. Kendisi de bu konuya katılım sağlayacaktır.

Açıklama : Site eğitim üzerine sürekli yükselişte olan otoriter bir sitedir. Gelirler hiçbir zaman bir önceki ayın altına düşmemiş ve sürekli artarak devam etmiştir. Kesinlikle çöp bir site olmamakla birlikte ciddi alıcıların yapacağı kontroller de kalitesini hem site tasarımı hem gelişimi olarak çok rahat görebilecekleri özelliklerdedir.

Alexa değerleri hiçbir manipülasyon yapılmamış, tamamen doğal hitlenme ile düşmüştür. Sitenin özel bir tasarımı, özel hesaplama araçları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sitede özel kodlanmış sözlük sistemi bulunmakta, alıcıya 1 yıllık konu başlığı konusunda destek verilecektir.

Hit açıklama : Site hiti uzunca bir süredir 15K üstü seyretmektedir. Yaz ve kış dönemlerinde hit ve kazançlarda değişimler yaşanmaktadır. Bu değişimler sadece "yükselme" anlamında değişiklik göstermektedir. Yani sitenin aylık ziyaretçi sayısı özel durumlar olup ekstra yükselmediği durumlarda adsense + özel reklamlar ile 3500 TL civarındadır.

Yaz aylarında hitler tamamen artış gösterir genellikle 100K ve civarında seyretmekte. Bu aylarda hit ile birlikte kazanç artmakta ve yaklaşık adsense+özel reklamlar ile 6-7K TL bandında seyretmekte.

Son altı aylık adsense kazançları :
https://i.hizliresim.com/pnMmGn.jpg

Hit görüntüleri :
https://i.hizliresim.com/BzWRyQ.jpg