League of Legends UCUZ RP satışı + LoL Hesap satışı (Rp stoklarımız arttırılabilir)

Arkadaşlar öncelikle *Ucuz rp nasıl satıyorsun* diyecek herkes.Ben ilk bunu açıklayarak konuya girmek istiyorum. LoL takımım var, düzenli olarak turnuvalara girerek RP kasıyoruz.Ben DotA, LoL...

Arkadaşlar öncelikle Ucuz rp nasıl satıyorsun diyecek herkes.Ben ilk bunu açıklayarak konuya girmek istiyorum.
LoL takımım var, düzenli olarak turnuvalara girerek RP kasıyoruz.Ben DotA, LoL kariyerimde boost-hesap satışı hizmeti vermiştim.Uzun süredir RP satışı hizmetide veriyorum.
R10da konum yoktu açmak istemedim.

Sistem şöyle ilerliyor.

League of Legends UCUZ RP satışı + LoL Hesap satışı (Rp stoklarım

Referans arıyan olursa, donanımhaber'de şuana kadar 16000rp satışım, onlinehile sitesinde 1800 rp satışım.Celal Bayar üniversitesi,İzmir ve lol üzerindende satışlarım bulunmaktadır.

Bunun yanısıra şuan eloboost sitem açılmakta, Tr'de Challengera kadar boost westte Mastera kadar boost yapmaktayız.
Trde Masterdan veya Diamond 1den Challengera 2-3 günden az sürede çıkarabiliyoruz.
Boost referanslarım içinde :
https://www.facebook.com/EloBoosterAdam

Hesap satışımızda bulunmakta,

Şuan için
West 30 hero Platin 5 hesap 50tl
Tr 86 hero PlatinV hesap 80tl
Tr 74 hero PlatinI Hesap 110tl(Flex chaldan dia3e düştü)

Önemli:
Rpler ayrı ayrı hesaplarda yüklü olduğu için rp aktarımıda LoL'de olmadığı için.İstediğiniz skin,gift,kutu vbz neyse liste halinde satın aldığınız RP paketi kadar bana bildiriyorsunuz nickinizle birlikte sizi arkadaş ekliyorum.Eklemem sonrası kabul etmenizin üzerine 24 saat geçmesinden sonra skinleriniz hediye etme süresi geçmiş olduğu için atılıyor.

MEVCUT RP STOĞU :12600 RP

ÖZEL HİZMET : İsteyen arkadaşların hesaplarına direk RP kasımıda yapıyoruz, üniversitemizden 3 kişiye yapmıştık.Böylece direk hesabınızda olur Rp bu işlem için Rp miktarına göre gün istiyoruz. 6450 Rp için 1 hafta ideal süremiz.Sadece akşamları turnuvaya giriliyor hafta içi, hafta sonu durum değişken.

Verdiğimiz Hizmetler:
Elo boost - Koçluk - Rp satışı - Duo boost

İletişim için : https://www.facebook.com/EloBoosterAdam sayfamıza mesaj atarak veya burdan bana mesaj atarak ulaşabilirsiniz.