Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.

Merhabalar, Üretimini yapmış olduğumuz %100 Türk malı LURA temizlik robotunun instagram ve facebook sayfalarına reklamı verilecektir. Sayfalarınız ile birlikte detaylı mesajlarınızı bekliyorum....

Merhabalar,

Üretimini yapmış olduğumuz %100 Türk malı LURA temizlik robotunun instagram ve facebook sayfalarına reklamı verilecektir. Sayfalarınız ile birlikte detaylı mesajlarınızı bekliyorum. Whatsapp iletişim : 0545 665 2360 Çağatay Yumlu

Aylık toplam bütçe : 1.000 - 2.000 ₺

Web sitesine gitmek için : link!

Kısaca cihazı tanıtmak gerekirse :

LURA Cleaning System ile temizlik yeniden tanımlanıyor. Tozlardan arınmış bir ortam, sağlıklı ve rahat nefes alabilmek… Lura Cleaning System hakettiğiniz üstün temizliği hayatınıza taşıyor.
LURA Cleaning System, günümüzde en büyük sağlık sorunları arasında yer alan alerji, astım ve nefes darlığı gibi sorunları hayatınızdan çıkarmak ve size tertemiz yaşam alanları sunmak için çalışıyor. LURA Cleaning System, su filtrasyon sistemi sayesinde toz ve pislikleri suya hapsediyor ve çalıştırıldığı ortamı rahat nefes alınan yerler haline getiriyor.
Lura Cleaning System yüksek devirli motoru sayesinde tozları su filtrasyon sistemine hapsederek, yeniden çıkışını engeller. Temizliği daha hijyenik hale getiren sulu sistem sayesinde evler tozlardan daha iyi bir şekilde arınmış olur. Lura temizlik robotu teknolojisi evleri toz akarından arındırarak alerji, nefes darlığı ve astım gibi sağlık problemlerinin yaşanmasının da önüne geçer. Evde mite'lardan zerre bırakmayan elektrikli süpürge aynı zamanda da iyi bir halı yıkama makinesi olarak karşımıza çıkar.
Bilinen diğer temizlik sistemlerinden çok farklı olan LURA temizlik robotunun suyuna katılabilen parfümü, evinizin içinde hoş bir koku bırakır, istenmeyen kötü kokuları hızlı bir biçimde yok etmeye yardımcı olur. Motorlu elektro fırça gibi uygun aparatları ile sert zeminlerin de günlük temizliğini kolaylıkla yapmanızı sağlar. Dışarı toz kaçırmayan LURA su filtreli süpürge, evinizde temizlemeniz gereken tüm bölgeleri temizlemeniz için geliştirilmiştir ve günlük olarak kullanılabilir. Dolap, koltuk altları, duvar, tavan gibi gibi ulaşılması zor yerler Lura ile temizlenebilir, koltuk ve kumaş döşemeleri süpürülebilir.

LURA Cleaning System’ın hava yıkama özelliği sayesinde uçuşan ve gözle görülemeyen tozları suya hapsederek, yağmurdan sonraki temiz havayı evinize taşıyabilirsiniz. Ekstra motorlu Elektro Fırça aparatını kullanarak halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Uygun aparatları kullanarak, kilim ve sert zeminlerin günlük temizliğini yapabilirsiniz.
Dolap ve koltuk altları gibi ulaşılması zor yerleri, duvar ve tavan gibi alanları temizleyebilirsiniz. Koltuk ve kumaş döşemeleri süpürebilir, bilgisayar, televizyon vb. hassas cihazların tozunu alabilir ya da tıkanmış lavaboların açılmasında kullanabilirsiniz.
LURA Cleaning System ile su emişi, leke çıkarma ve sifon temizliği gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vakumlama özelliği sayesinde, yastık, yorgan, tekstil ve gıda ürünlerinizi vakumlayıp, uzun süre saklayabilirsiniz. LURA Cleaning System’in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve koltuklarınızı zahmetsizce yıkayabilirsiniz.


Doğadan ilham alarak kendini geliştiren LURA Cleaning System, doğanın yağmurlarla kendi havasını temizlemesi fikrini evlerinize taşıyor. Aynen doğada olduğu gibi hava, LURA Cleaning System içinde yıkanır.
Sağlığımızı tehdit eden toz, pislik, ve alerjenler güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir. LURA Cleaning System evinizin genel temizliğinde kullanmak üzere tasarlanmış aparatları sayesinde sizlere rahat nefes aldırıyor.Standart Aksesuarlar:
 • Özel Tasarım Uzatma Boruları
 • Elektro Fırça
 • Elektrik Bağlantılı Hortum
 • Aksesuar Tutucu
 • Seperatör Temizleme Fırçası
 • Toz Alma Fırçası
 • Dar Uçlu Boru
 • Halı ve Sert Zemin Günlük Temizleme Aparatı
 • Sert Zemin Fırçası
 • Koltuk-Kanepe Aparatı
 • Parfüm Seti


CİHAZDAN FOTOĞRAFLARKadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.
Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.
Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.
Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.
Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.
Kadın, Bilgi, Hastalık gibi sayfalara reklam verilecektir.