Satış Tatil, Gezi, Seyahat, Tarih ve Kültür Sitesinden Tanıtım Yazısı Fırsatı

Merhabalar, R10 dışı iletişim için tolgacandur@gmail.com (http://http//mailto:tolgacandur@gmail.com) *Site Yaşı:* 5 yıl *Site Adresi:* PM ile *Siteye Günlük Girilen Özgün İçerik:* 3-5 Arası...

Merhabalar, R10 dışı iletişim için tolgacandur@gmail.com
Site Yaşı: 5 yıl
Site Adresi: PM ile
Siteye Günlük Girilen Özgün İçerik: 3-5 Arası
Sitenin Günlük Tekil Hiti: 1700-2000 Arası
Alexa Global: 548K TR: 10450
DA: 25 PA: 30 Moz Rank: 4
SSL Güvenlik Sertifikasına Sahiptir
Yasal link olmak koşuluyla tüm alanlara katkısı yüksek olacak bir sitedir. Ama ağırlıklı bir alan isterseniz Gezi, Seyahat, Tatil, Turizm, Arkeoloj, Tarih, Kültür-Sanat, Doğa-Coğrafya, Macera, Bilim, Antik Sırlar, Gizemler, Dergi, Gündem, Sağlık, Haber ve Yaşam kategorileri sitemizde en yoğun olanlardır.
Sitenin sahibi benim ve tüm imtiyaz hakları bana aittir. Marka haklarımız ve lisanslarımız alınmıştır. Sitemiz com.tr uzantılıdır. Sitemiz aynı zamanda Bundle Haber uygulaması üyesidir ve kendi alanında çok fazla takipçisi vardır. Tanıtım yazılarınız bu platformda da yayınlanacaktır.
Sosyal medyayı aktif olarak kullanan bir markayız ve 200bini aşan takipçimiz bulunmaktadır. Sitemizi incelerken Künye kısmına bakarsanız ne kadar fazla yazarımız olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Zaten r10'da iş yapıyorsanız iyi siteyi ilk bakışta anlarsınız fazlada anlatmaya gerek yok.
Fakat diyeceğim o ki bazı site vardır 10bin hit alır kitlesi fayda sağlamaz. Bazısı vardır 2bin hit alır kitlesi kalitelidir. İste biz o kitleye hitap ediyoruz. Okuyucu kitlemiz tamamen organik ve sadıktır. Eğitim, kültür ve gelir seviyesi yüksek insanlara hitap etmekteyiz.
Yine kafanıza takılan bir durum olursa her zaman mesaj ya da mail atabilirsiniz.
ÜCRETLER
Footer Link: Aylık 125TL - 3 ay ve üzeri alımlarda 1 adet tanıtım yazınızı sitemizde yayınlayarak hediye ediyoruz. 3 aylık link alımında fiyatımız 375TL değil sadece 300TL dir
Tanıtım Yazısı: 50 TL bizden yazmamızı isterseniz 65TL dir. Tanıtım yazılarınız sosyal medya hesaplarımızda ve Bundle Haber uygulamasında da paylaşılacaktır.
Reklam Alanları: Sitemizde şuan adsense reklamları yayınlanmaktadır. Herhangi bir alanı beğenir ve banner reklamınızı yerleştirmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Banner reklam alanlarımız 50TL den başlamaktadır ve oldukça uygun fiyatlıdır.
Uyarı: Tüm link çıkışları yasal içerik barındırmalıdır.
Okuduğunuz için teşekkür ederim.