Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir site açıyorum. Aslında ilk sitem diyebilirim. Sitemin amacı: Evcil hayvan sahiplendirme sitesi. Hayvanların petshoplara düşüp, para karşılığı satılması, satılamazsa da...

Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir site açıyorum. Aslında ilk sitem diyebilirim.
Sitemin amacı: Evcil hayvan sahiplendirme sitesi. Hayvanların petshoplara düşüp, para karşılığı satılması, satılamazsa da bakımsızlıktan ölmesine tamamen karşı biriyim. Bu yüzden hem öğrenmek amaçlı hem de hayvanlara da bir yararım dokunur belki diye böyle bir site açtım.

Fakat temam yok. Öğrenci olduğum için bütçemde yok.

Sitemin işleyişi şu şekilde olacak:
İnsanlar üye olup hayvanlarını sahiplendirme için konu açabilecek. Konu açarken il/ilçe, telefon, mail, hayvanın cinsi türü gibi bilgiler girecekler.
Sahiplenmek isteyenler de kedi köpek kuş gibi kategorilere girerek, ister il ilçe filtreyerek, arama yapıp bu kişilere ulaşabilecek.

Ayrıca hayvan sahiplerininin ve sahiplenmek isteyenlerin birbirlerine soru sorması ve cevap verebilmesi için soru cevap bölümü olacak.
Bir de blog bölümü olacak, birkaç bilgi yazısı yayınlayacağım..

Benim sitemin tarzında hali hazırda yürür olan şu sitelere bakabilirsiniz:
https://www.petsbook.com/hayvan-sahiplendirme
http://www.petarkadas.com/petbul/ucr...kopek-ilanlari

Bu tarz bir site olacak.

Sitem wordpress. Bu işe uygun ücretsiz tema bilen var mı? Çok uzun zamandır arıyorum. Bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?