BitExen - Türkiye'nin En Yeni Kripto Para Borsası - Her Üye Olana 100 ExenCoin Ücretsiz Hediye ( 27

Resim: https://www.bitexen.com/images/og_bitexen_logo.png Merhaba, Türkiye'nin en yeni kripto para borsalarından biri olan BitExen borsası, üye olup telefon numarasını onaylattıran her...

BitExen - Türkiye'nin En Yeni Kripto Para Borsası - Her Üye Olana


Merhaba,

Türkiye'nin en yeni kripto para borsalarından biri olan BitExen borsası, üye olup telefon numarasını onaylattıran her kullanıcısına kendi borsa coini olan ExenCoin hediye ediyor. 100 ExenCoin'in tutarı şuan için 27 TL olarak belirlenmiştir.

İlk etapta Bitcoin,.Stellar ve Ripple alış-satış emirlerine izin veren borsa, aynı zamanda kendine özel bir Coin olan ExenCoin'den 15 milyon adet üretereki, kendi borsası üzerinde alış - satışına izin vermektedir.

Kendi sitesindeki açıklaması şu şekildedir :

"ÜNYADA İLK KEZ BİR BORSANIN TÜMÜNÜKULLANICILARINA ÜCRETSİZ DAĞITIP, TÜMÜNÜ GERİ SATIN ALMAYI TAAHHÜT ETTİĞİ BİR KRİPTO-PARADIR."

İlk 10.000 kullanıcısına üye olduklarında 100 adet, kendi referansı ile yeni kullanıcı kazandırdıklarında da 100 adet ExenCoin hediye etmektedir.

KYC doğrulaması isteyen Bitexen Borsası'nda hediye Exen Coin'i kazanabilmek için SMS onayı yaptırılması yeterlidir.

Ayın belirli günlerinde, borsa kendi dağıttığı Coin'leri satın alarak, 15 milyon adet coin'i zaman dilimlerine yayarak imha edecek ve alım-satım potansiyelini geliştirecektir.Referansımızla üye olmak için tıklayın. ( Önemle Rica Olunur. )


Referanssız üye olmak için tıklayın.