Otobüsteki adam taciz ediyor

Uzun süre sonra memlekete gitmek için yola koyuldum. Tam kulaklığımı takıcam miss gibi gidicem diye sevinirken yanıma sinir bozucu bi adam oturdu. Kendisi cam kenarında ve kilolu bir adam. Gelir...

Uzun süre sonra memlekete gitmek için yola koyuldum. Tam kulaklığımı takıcam miss gibi gidicem diye sevinirken yanıma sinir bozucu bi adam oturdu.

Kendisi cam kenarında ve kilolu bir adam. Gelir gelmez yan oturup bana yapıştı. Bende insan gibi rica ettim, doğru oturur musun ? diye ve oturdu. Aradan bi süre geçti bu gine ayni poziysonu aldı, öfkelenmeye başladım. Bende durumu anlaması için ses etmeden sağa sola hareket ettim o da geçte olsa anladı. Bir sure tekrar geçti, bu tekrardan aynı poziyonu aldı ve rica ederek kendi tarafınıza oturur musunuz dedim.

O da;

+Koltuklar küçük ne yapalım (sesli şekilde)
-Bana yapışıyorsunuz, rahatsız oluyorum
+sonra zar zor düzeldı
Hasbinallah çekti sesli sesli, elini kaldirıp ters ters baktı

Bir şey demedim, az önce uyudu ve tekrar ayni pozisyonu aldı. Sanki inadıma yapar gibi, doğru otursa ikimizde koltuğumuza temas etmeden sığıyoruz.

Bu davranış şehiriçi bi otobuste kadına yapılsa, olay çıkar. Bir sonraki ses etmemde sanırım kavga edicez adamla. Şu an geri düzeldı, bi daha yapsın bakalım.

Şimdi yazıcaksiniz Allah başka dert vermesin, cidden 14 saat yol (800km ) çekilmiyor. 10dakika aralıklarla düzenli gaz kokusu, bu adam üst üste binince içimi dökücek bi burasi var yaziyim dedim.