Web Sitenizi Taratın ve Güvenliğinizi Sağlayın

*Merhaba bu günlerde siber güvenlik konusu biraz popilerleşti.Sürüyle konu görüyoruz siteme saldırı var ne yapmam gerekiyor, siteme belirli bir açıktan hep giriliyor ve sitem hackleniyor, site...

Merhaba bu günlerde siber güvenlik konusu biraz popilerleşti.Sürüyle konu görüyoruz siteme saldırı var ne yapmam gerekiyor, siteme belirli bir açıktan hep giriliyor ve sitem hackleniyor, site üzerindeki açıkları nasıl belirleyip kapatırım vb.
[CENTER]
Web Sitenizi Taratın ve Güvenliğinizi Sağlayın

Sizlere sunacağım hizmetle bu tür sorunlarınızı gidermek istiyorum.Sitenizi ücretsiz olarak tarayarak açıkların önem derecelerini raporluyorum. Eğer açıkları kapattırmak isterseniz ise uygun fiyatlar ile bu açıkları kapatıyorum. Bu fiyatlar çıkan açıklara ve siteniz de ki bulunma oranına göre değişkenlik gösterdiği için ancak ücretsiz taramamdan sonra fiyatı yapılandırabiliyorum. Yapılandırdığımız bu fiyatın ücretini 2 parça halinde iş öncesi ve sonrası şeklinde uyguluyorum. Sizde sitenizi daha yararlı bir hale getirip müşteri memnuniyetinizi arttırmak istiyorsanız benimle iletişime geçin.

Web Sitenizi Taratın ve Güvenliğinizi Sağlayın

petroff5306@gmail.com

VEYA ÖZEL MESAJ YOLU İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ..