Alış motosiklet incelemeleri yazdırılacak

merhaba arkadaşlar motosiklet incelemeleri istemekteyim, *aşağıdaki spoilerde bulunan örnek makaleyi inceleyerek istediğim tarzı görebilirsiniz*, her motorun kendine özgü özellikleri vardır buna...

merhaba arkadaşlar

motosiklet incelemeleri istemekteyim, aşağıdaki spoilerde bulunan örnek makaleyi inceleyerek istediğim tarzı görebilirsiniz, her motorun kendine özgü özellikleri vardır buna göre ilgili modelleri detaylı tanıtmanızı isticem.

2300 civarı motosiklet modeli mevcut, modelleri bulabileceğiniz kaynağı vericem, fakat içeriği bulmak detaylandırmak size kalmış.

incelemeler kaç kelime olacak? ilgili motor için nekadar yazılması gerekiyorsa okadar yazılcak

çok uuzun bir süre zamanımız yok günlük 2-3 inceleme en az istemekteyim.


RK 125 İNCELEME--
RKS Motorun 125 cc’lik motor hacmine sahip motoru RK 125 fazla duyulmasa da gayet güzel bir motordur. Fiyatı olarak 4,400 – 4,500 olsa da hem ucuza hemde YBR’ye yakın bir motordur. Güç olarak olmasa da görünüşte yakın durmaktadır.

125’lik bir motor olduğu için fazla bir şey beklemek saçma olur. Görünüşü agresif ve karizmatik durmaktadır. Deponun şekli olsun, arka stop lambalarının şekli olsun göze hitap etmektedir. Bunlar hafife alınmaması gereken özelliklerdir. 7500 Devirde 9NM tork elde eden bu motor güçlü bir makine olduğunu gösteriyor. 8500 Devirlerde 10.05 Horse Power (beygir) güce ulaşan motor YBR motora göre 2 beygir eksiği vardır.

Kıyaslamak biraz saçma olur belki ama motorun şekli ve gidişi haliyle yetecektir. Ön fren disk, arka fren kampanadır. Yakıt deposu 12 litre almaktadır. 125 kiloluk bir ağırlığı bulunmaktadır.

800 KM’dir kullanıyorum egzoz susturucusunu söktüm 250’lik motor sesi veriyor ve eminim 2-3 beygir daha kattı. Bundan ötürü baya hissettim sürüşlerde. 110 KM/H yapıyordum hız olarak. Top Speed denemesinde 125 KM/H gördüm ve motor hala rodajda 130 KM/H’a kadar çıkabilir diye düşünüyorum