Tam KeyWord domainli Finans Sitesi Çok Ucuza! Bankaların ilk göz ağrısı!

Site Adresi: Buraya Tıklayın! (https://bireyselbankacilik.com/) *Başlangıç fiyatı :* 400 :tl *Min. Artış :* 50:tl *Hemen Al :* Teklif veriniz. *Kayıt yeri :* Godaddy *Sitenin aylık getirisi:*...

Site Adresi: Buraya Tıklayın!
Başlangıç fiyatı : 400 :tl
Min. Artış : 50:tl
Hemen Al : Teklif veriniz.
Kayıt yeri : Godaddy
Sitenin aylık getirisi: Adsense eklenmedi
Kategori, sitenin içeriği nedir: Finans
Hit sayısı: Ölçülmedi
Ziyaretçi kaynağı: Google
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tümüyle satılık (Şu anki teması piyasada warezi dahil yok diyebilirim.)
Hosting dahil midir: 1 ay idare edilir.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet (Wordpress, özel tema)
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok
Kısaca anlatmak isterim, Site açılalı 2 ay oldu, Farklı projelerim var ve buna zaman ayıramadığım için satma kararı aldım. İlk siteyi yaptığımda 500 ve 700 tl teklif verenler olmuştu, o zamanda satmamıştım. Şu anda ilgilenemediğim için satıyorum, ilgilenecek kişi ciddi ilgilenirse çok kısa sürede günlük 50-70 tl ye kadar da çıkarabilir sitenin getirsini. Sitenin açılış hızından vb. de görebileceğiniz üzere, son derece Optimizasyon çalışmalar yaptım siteye, açılış hızı üstün hızdadır, ek olarak da her içerik te %100 SEO uyumlu yazıldı. Domain çok avantajlı, her zaman bir tık da olsa ön planda olacaksınız. Siteye hazır %100 SEO uyumlu, %100 özgün makale de satın almıştım. 24 adet de hazır makalesi duruyor, bunları da alıcıya beraberinde ücretsiz vereceğim. Satın alacak kişiye, site taşıma vb. konusunda da, ayrıca sitenin gelişmesi için de taktiklerde ve önerilerde de bulunacağım. Satın alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

* Ödeme: Enpara, Garanti, Yapıkredi
* İhalemiz son tekliften 48 saat geçtikten sonra sonlanır.