5-6 Ayda 2K Gelir Sağlamak - ALM/IMG

Uzun süredir r10'da farklı ticaretlerde bulundum ve son olarak yıllardır içerik üretici olarak birçok kişiye gelir kazandırdım, elbette ki bende kazandım. Artık cümle ameleliğinden sıkıldım...

Uzun süredir r10'da farklı ticaretlerde bulundum ve son olarak yıllardır içerik üretici olarak birçok kişiye gelir kazandırdım, elbette ki bende kazandım. Artık cümle ameleliğinden sıkıldım diyebilirim, sadece belirli sabit birkaç müşterimi kırmayıp işlerini yapıyorum. Daha önce çok sayıda büyük hevesle proje bazlı site açmış ikinci konu da vazgeçmiş biriyim. Şimdi ise son dönemlerde popüler bir hale gelen pinterest + adsense üzerinden bir proje hazırlayıp 5-6 ay sonra 2K'ya ulaşmak. 18 gün sonra düğünüm var ve maaşıma ek olarak güzel bir gelirimin de olmasını isteyerekten giriş yapacağım. Bu konuyu açmamın sebebi de beni bu proje kapsamında tetiklesin. Fazla uzatmadan haftalık burada neler olup bittiğini belirteceğim. Yapılacaklar, yapılması gerekenler vs. tümünü maddeler halinde sıraladım.

Site Ne Üzerine - Neler Yapacağım?

  • Site Almanca dile sahip saç modelleri üzerine olacak, 2-3 ay sonra meyvelerini vermeye başlarsa ingilizce dekorasyon sitesi de açabilirim.
  • Hitin büyük pay dilimini "Pinterest" üzerinden pinleyeceğim resimler üzerinden sağlayacağım. "Google'de kelimelerde sıralamaya girmek için herhangi bir çalışma yapmayacağım."
  • Domain ve Hosting hazır, tema da ise, basit bir seçimde bulundum. İleri de safir tema'dan Yaren v2 temasını alabilirim.
  • Her içerikte 100-200 kelime arası spinlenmiş veya kendi yazacağım içeriği Translate yardımıyla çevirip siteye ekleyeceğim.
  • Resimleri kaynaktan aldıktan sonra PS yardımıyla iyi bir boyuta getirip tekrar "Pinterest" üzerinde yükleyeceğim.

Rabbim yardımcımız olsun, konu altına yorum yazıp duaları ile destek olacaklara kurban olduğum Allah binlerce katını nasip etsin inşAllah.

"Her Pazartesi haftalık olarak buradan neler olup bittiğini özetle belirteceğim."