4.000 $ 28 K TL Aylık Gelirli 3.2 M Takipçiye Sahip Onaylı MaviTikli Ana Sayfsyla İnstant Articles !

Öncelikle herkese iyi forumlar. Satılık haber siteme bağlı olan facebook sayfalarım mevcut. Başlıkta kısaca belirttiğim gibi toplamda* 3.2m Organik Türk ve %80 kadın takipçi*ye sahip Anasayfası...

Öncelikle herkese iyi forumlar.

Satılık haber siteme bağlı olan facebook sayfalarım mevcut. Başlıkta kısaca belirttiğim gibi toplamda 3.2m Organik Türk ve %80 kadın takipçiye sahip Anasayfası 325k takipçiye sahip olup Orjinal olarak başvuru yapılıp facebook tarafından onaylanarak mavi tık almış (Mavi tıklı sayfalar ceza yemez kapanmaz erişimi yüksektir) tamamen organik ve aktif olan birleştirme vs yapılmamış temiz toplamda 17 adet Facebook Sayfası + 1 adet aktif 2 adet pasif Facebook İnstant Articles hesabı + Domain ve haber siteleri. Sistemi bir bütün olarak satıyorum. Sayfalarla ilgili detaylar konunun altında mevcuttur.

Sistemin bana geçmişte kazandırdığı aylık ortalama kazanç 4.000 $ mevcut dolar kuruna göre 28.000 TL dir.

Kazancınız Facebook tarafından dolar olarak hesaplanır ve dolar olarak ödeme yapılır. Günümüz koşullarında dolarla gelir elde edebilmek maksimum kazanç sağlamaktadır.

Sistem için istediğim ücret nakit 135.000 TL'dir.

Ciddi alıcılar benimle pm,whatsapp yada telefon yoluyla iletişime geçebilirler. Anlaşma sağlanması durumunda bahsettiğim herşeyin ispatı raporu gösterilecektir.

Lütfen konu altından iletişime geçtiğinize dair konuya cevap yazınız.

İletişim: 0544 359 69 seksenüç


Sayfa Detaylarını İçeren Resim:
4.000 $ 28 K TL Aylık Gelirli 3.2 M Takipçiye Sahip Onaylı MaviTi