PayTR: Güvenli Sanal POS ve Ödeme Çözümleri

PAYTR, Alternatif ödeme yöntemidir ve bu sektördeki en eski yerli sermayeli kuruluşlardan biridir. 2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş...

PAYTR, Alternatif ödeme yöntemidir ve bu sektördeki en eski yerli sermayeli kuruluşlardan biridir.

2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet sunan tamamı yerli sermaye bir kuruluş olan PayTR, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli PAYTR, Alternatif ödeme yöntemidir ve bu sektördeki en eski yerli sermayeli kuruluşlardan biridir.

GÜVENLİ SANAL POS
PayTR güvenlik konusunda gelişmiş Sanal POS hizmeti ve alanında 7 yılı aşkın tecrübeye sahip personeli ile hem mağazaların (web sitelerinin) hem de mağaza müşterilerinin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Böylece PayTR Sanal POS kullanan mağaza sahipleri yalnızca kendi işlerine odaklanırken sahteciliğe karşı hep güvende olurlar.

PAYTR ile Sanal Pos(Tek Çekim / Taksit) ve Havale/EFT/ATM ödeme kanallarına web sitenizde sahip olabilirsiniz.

ERTESİ GÜN ÖDEME AVANTAJI
Kullanıcı ve ödeme güvenliği ile risk yönetimi konularındaki deneyimimiz ile üye işyerlerimize Ertesi Gün Ödeme avantajı sunuyoruz. PayTR üye işyerleri ödemelerini ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.

PAYTR AVANTAJLARI;

-KOLAY SANAL POS ENTEGRASYONU

-Hazır açık kaynak modüller ile OpenCart 1.5.x / 2.x / 3.x, Woocommerce 2.5.x / 3.x, Prestashop 1.6.x / 1.7.x, WHMCS 6.x / 7.x, VirtueMart, Arastta yazılımlarını kullanıyorsanız PAYTR ile kolayca entegre ederek ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz
Detaylı bilgi için; https://www.paytr.com/entegrasyon

-ÜCRETSİZ SANAL POS VE UYGUN ORANLAR
Sanal POS aidatı ve gizli ücretler yoktur. Komisyon oranı iş modelinize ve aylık cironuza göre yapılacak değerlendirme sonucu belirlenir.


-SAHTECİLİK ÖNLEME VE KART GÜVENLİĞİ

PayTR, SSL sertifikalı sayfaları ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin bilgilerini, deneyimli personeli ve gelişmiş alt yapısı ile de sizi korur

- KESİNTİSİZ VE YEDEKLİ ALTYAPI
PayTR, servislerin sürekliliğini ve bilgilerin güvenliğini sağlamak amacıyla, coğrafi olarak iki farklı lokasyonda bulunan yedekli altyapısıyla hizmet vermektedir. Böylece PayTR kullanan üye işyerlerinin kritik önem taşıyan ödeme işlemleri kesintiye uğramaz, maddi veya prestij kayıpları oluşmaz.

- MODERN ÖDEME SAYFASI
PayTR ödeme sayfalarının tasarımını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, mobil uyumlu ödeme sayfaları ile platform bağımsız ödeme alabilirsiniz

- TÜMÜYLE ŞEFFAF HİZMET
Tüm işlemlerinizi Mağaza Paneli'nizden istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.

-DÖVİZ İLE ÖDEME
Yurt dışı kartlardan EUR, USD, GBP vb. ile kur dönüşüm kayıpları yaşamadan ödeme alabilir, İngilizce ödeme sayfaları ile yabancı müşterilerinizi kaçırmazsınız.

PAYTR SİZE YETER
İhtiyaç duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarının hepsi Pay TR ile tek bir entegrasyonla mümkündür. Üstelik ek güvenlik gerektiren Sanal POS ödemeleri veya operasyonel kontrol gerektiren Havale/EFT ödemeleri PayTR uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle sonuçlandırılır, vaktiniz asıl işinize kalır.
PAYTR Detaylı bilgi için: https://www.paytr.com
PAYTR Başvuru için: https://www.paytr.com/basvuru-formu

Başvuru sonrasında uygun olan modüller üye iş yerlerine gönderilecektir.

Sorularınız varsa yardımcı olmak isterim.

#Ekleme

Şirketimiz PAYTR Ödeme Hizmetleri A.Ş., 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında 26 Nisan 2016 itibariyle BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olmuştur.
BDDK Duyurusu: http://www.bddk.org.tr/WebSitesi/tur.../151426860.pdf