Gelirli Pinterest Saç Modelleri Sitesi | Demo Gibi ★☆★

*Site adresi: *pm. *Site için istenen fiyat: 60 TL* *Sitenin aylık getirisi: https://resmim.net/f/WnFHAg.png* *Sitenin açılış tarihi*: 02.07.2018 *Kategori, sitenin içeriği nedir*: Niche Saç...

Site adresi: pm.
Site için istenen fiyat: 60 TL
Sitenin aylık getirisi: https://resmim.net/f/WnFHAg.png
Sitenin açılış tarihi: 02.07.2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: Niche Saç Modelleri (DİLİ İNGİLİZCE YADA ALMANCA DEĞİLDİR.)
Günlük hit sayısı: https://resmim.net/f/C4IZyW.png https://resmim.net/f/LqbYSB.png ( Günlük Ortalama 100 Organik Tekil Hit )
Ziyaretçi kaynağı: %90 pinterest - %10 diğer
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: Bilmiyorum
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Pinterest auto pin ve Konu çekme için gereken eklentiler sitede mevcut değildir. Manuel olarak devam ettirebilecek yada sonradan eklentileri alacak arkadaşların siteyi alması daha makul olur. Zaten onlar olmadığı için fiyat böyle.
Hosting dahil midir: Evet güzelhosting'deki hosting paketi transfer edilecek güzelhost hesabına. Son ödeme tarihi -> 02.01.2019 Özellikleri: 500 mb disk alanı olan 6 aylık 12 TL olan yurtdışı lok. paket.
Banlı olduğu yer var mı?:Hayır Google yada Adsense'den banlı değil.
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Wordpress sadece var.
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: web sitesi Türkiye'den erişime kapalı. Yasak gibi değil, sadece erişime kapalı, VPN ile girebiliyorsunuz. İçerisinde yasa dışı içerik yoktur kapalı olma nedeni bambaşkadır. Niche'nin tabi olduğu ülkeden ve Türkiye hariç tüm ülkelerden giriş olduğu gibi google indexleme de yapmaya devam etmektedir.
Satma nedeni: Başka bir sektöre gireceğim ve sermayeye ihtiyacım var.
Yanında: 7 Tablolu 500 kadar aboneli pinterest hesabı verilecektir. (https://sg.fiverrcdn.com/photos/1150...png?1533006264)