Tüm Adwords Sertifikalarına Sahip Eski Ajans Kampanya Takım Başkanından Reklam Hizmeti

*AJANS ARACILIĞI İLE DEĞİL DİREK KAMPANYA YÖNETİCİSİ İLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT!* 2012 yılından bu yana dijital pazarlama sektöründe olan biriyim. 2,5 yıldır dijital iletişim...

AJANS ARACILIĞI İLE DEĞİL DİREK KAMPANYA YÖNETİCİSİ İLE ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN BÜYÜK FIRSAT!


2012 yılından bu yana dijital pazarlama sektöründe olan biriyim. 2,5 yıldır dijital iletişim ajansında SEM basit adıyla dijital pazarlama stratejisi oluşturma ve yönetme hizmeti veren takım sorumlusu olarak çalıştım. Artık kendi sistemimi kurdum ve aradaki ajans faktörünü ortadan kaldırıyorum. Sırf ajans adı var diye daha fazla hizmet bedeli ödemek zorunda değilsiniz.


Google Ads ve sosyal medya reklam hizmetini benden alan kişi ve markalar, benden hesap yöneticiliğinin yanı sıra marka stratejisti olarak da hizmet alacaklardır.

Google AdWords (Ads), Facebook Business üzerinden Facebook ve Instagram reklamlarında profesyonel hizmet vermekteyim.

Web site analizi, rakiplerin web site ve reklamlarının analizlerini çıkartıyoruz. Sizlerle mobil veya yüz yüze bir toplantı ayarlayarak veriler ışığında stratejiler oluşturuyoruz.

Reklam kurulum sürecinde görmüş olduğunuz ilgiyi çalışma sonlandırılana kadar göreceğinizi temin ediyorum. Çünkü güzel bir KAMPANYA KURGUSU oluşturmak kadar DOĞRU OPTİMİZASYON da çok önemlidir.


Hizmet Verdiğim Sektörler

Özel üniversiteden kolejlere, diş polikliniğinden mr merkezine, giyim satış sitesinden sanal markete kadar birçok sektörde kampanya yönetimi hizmet verdim. Tecrübelerimle markanıza değer katacağım.


Hizmet Bedeli

1- 5.000₺ altı reklam bütçesi olan markalarda, aylık sabit hizmet bedeli modeli üzerinden çalışıyorum. Aylık hizmet bedeli: 500 ₺

2- Reklam bütçesinden komisyon modeli: Aylık 5.000 üzeri bütçeli reklam yönetiminde %9 komisyon almaktayım.

Reklam mecralarını şeffaf bir şekilde görüntülemeniz, anlık olarak takip etmeniz için orjinal Google Ads ve Facebook Business hesaplarında mailinizi yönetici olarak eliyorum.


Siz de markanızı oluşturmak, büyütmek, satışlarınızı artırmak, müşteri kazanmak, kayıt toplamak ve bilinirlik sağlamak istiyorsanız; konu altına not bırakabilir ya da PM ile iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.