İnstagram Beğeni Ve İzlenme Alınacak [ Günlük 1-2K Sipariş ]

Merhabalar , Websitem mevcut ve günlük 1000,5000 arası değişen sipariş geliyor. O yüzden beğeni veya takipçi gönder dediğinde kullanıcıma max 5 dakika içinde göndermesi gerekiyor. Yani Çoğunluk smm...

Merhabalar , Websitem mevcut ve günlük 1000,5000 arası değişen sipariş geliyor. O yüzden beğeni veya takipçi gönder dediğinde kullanıcıma max 5 dakika içinde göndermesi gerekiyor.
Yani Çoğunluk smm panellerde 3-4 saat arası değişiyor siparişin gitmesi . Çok fazla sipariş geldiği için karşı firmadan aldığım api hizmeti sıkıntı yaratmayacak. Yani yarın giriyorum deneme yapıyorum. 100 beğeni yazıyorum 30 geliyor bu tür olayların yaşanmasını istemiyorum .
Not : Sürekli kesilmeyen bir sipariş var saniyelik siparişlere hata vermeyecek , Ve girilen linkler ara sıra rastgele oluyor instagram harici linklere sipariş girmesse çok sevinirim. Girersede canı sağolsun.

İstekler;
1 : Siteme bağlamam için APİ şart.
2 : 1K İzlenme fiyatı : 0.04 TRY ve 0.05 TRY arası değişmelidir . Max sipariş 1K minimum sipariş 100 olmalıdır.
2 . 1K Beğeni fiyatı : 0.07 TRY ve 0.09 TRY Arası değişmelidir : Max Sipariş 1K minimum sipariş 100 olmalıdır.
Şu anlık aklıma başka bir şey gelmiyor yardımcı olacak arkadaşlar mesaj atabilir.
# Konu kapatılabilir.

@fatiihunsal; Yani Fatih Web - Sosyal Medya Paneli , İstediğin Kişiye Takipçi Gönder Üzerinden anlaşma yapılmıştır Hizmetleri denetme şansı verdiği içinde teşekkür ederim güvenilir biridir.