PopAds Yurtdışı Sorunu

Arkadaşlar selam, bir başka konuda sormuştum ama yorum olduğu için çok dikkat çekmedi. Sizlere şunu sormak istiyorum, biliyorsunuz popads içerisinde her ne kadar engelleseniz de ***** ve gambling...

Arkadaşlar selam, bir başka konuda sormuştum ama yorum olduğu için çok dikkat çekmedi.
Sizlere şunu sormak istiyorum, biliyorsunuz popads içerisinde her ne kadar engelleseniz de ***** ve gambling reklamlarla ünlenmiş bir firma.(Seçeneklerden kapatılabiliyor artık) fakat bilişim her türlü engel atıyor kullandığınızda çünkü popunder mopunder bir sürü alt basamak var, mobilden girdiğinizde siteye çıkamıyorsunuz cihaz virüs yemiş gibi oluyor bi buraya bi oraya yönleniyor. Her neyse.
Şimdi bunu tamam TR de kullanmıyoruz fakat diyelim ki ben X bir niche site açtım, yurt dışında, lokasyon da yurt dışı, site de yabancı dil. Ve buna popads ekliyorum. Sitem TR'de engel gördü diyelim. Bu durumda olay nedir yani? Türkiye benim bu siteme karışabilir mi? yani ne bileyim sonuçta ben TR'ye hizmet vermiyorum, Türkiyeye ürün sunmuyorum, dilim dahi Türkçe değil sitede, bu durumda kullandığım popadsa falan karışma gibi bir durumları var mıdır? yoksa en fazla engel atarlar da sadece Türkiyeden girilmediğiyle mi kalır?