Bigboy Server RAM'lerinde %15 İndirim

Resim: https://bilendenal.com/files/slider/bigboyserverram.jpg Bigboy Sunucu RAM'lerinde Samsung DRAM kullanmaktadır. Kampanya Dahilindeki RAM'ler için tıklayınız . ...

Bigboy Server RAM'lerinde %15 İndirim

Bigboy Sunucu RAM'lerinde Samsung DRAM kullanmaktadır. Kampanya Dahilindeki RAM'ler için tıklayınız .
https://bilendenal.com/arama?s=Bigboy+Server

Uyumlu Sistemler bölümünden sunucunuz uygun olup olmadığını teyit edebilir veya bizimle iletişime geçip uyumlu RAM bilgisi alabilirsiniz .

Bigboy Hakkında
Bigboy Technologies LLC; Asnet Bilgi Sistemleri’nin dünya pazarlarına açılma projesi sonucu 2003 yılında kurulmuştur.
İlk yılında USB Flash Bellek alanında çalışmalarını yoğunlaştıran Bigboy Technologies, 2004 yılında yaptığı antlaşmalar ile Cisco ürünleri için sisteme özel bellek temin etmeye başlamıştır. 2005 yılında Samsung ve diğer endüstri lideri şirketler ile yapılan anlaşmalar ile Bigboy Technologies markalı bellek, dijital medya, USB bellek ürünlerinde kalite en yüksek seviyeye çıkarılmıştır. 2006 yılı içerisinde; Bigboy Technologies, bellek, hafıza kartı, NAND Flash ve entegre devre alanlarında Samsung Electronics’in Türkiye’deki tek yetkili çözüm ortağı olmuştur.
Bigboy Technologies; kullanıcılara kurumsal ve kişisel tüm uygulamalar için bellek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümlerden başlıcaları; kurumsal ve kişisel uygulamalara özel bellekler, özel sistemlere yönelik dijital medya teminidir.
Bigboy Technologies; www.bigboy.com.tr websitesi aracılığı ile kullanıcılara 24 saat destek sağlamaktadır. Amacımız kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak; en iyi ürünü ve en kapsamlı teknik desteği sağlamaktır.
Asnet Bilgi Sistemleri’nin donanım sektöründeki deneyim ve uzmanlığını yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda temsil etmekte olan Bigboy Technologies; başarısının müşteriye bağlı olduğunu bilinci ile en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya; yeni anlaşmalar ve yatırımlar ile büyümeye devam edecektir.


Adres : Çetin Emeç Bulvarı 4. Cadde No: 92/C 06460 Öveçler/ANKARA
Telefon : +90 312 481 60 00
Faks : +90 312 481 70 00
e-mail : bilgi@bilendenal.com
Skype : Bilendenal
https://bilendenal.com/ sitemizden canlı desteğe bağlanabilirsiniz.