Satış 400.000 Aylık Tirajlı Dergilerde Reklam

Resim: https://i.hizliresim.com/DD731z.jpg Semerkand Dergisi, tasavvufun asırları Hakk ve hakikatle buluşturan eskimeyen sözlerini bugünün diliyle aktarmakta, zamane telaşının tozu dumanı...

Satış 400.000 Aylık Tirajlı Dergilerde Reklam


Semerkand Dergisi, tasavvufun asırları Hakk ve hakikatle buluşturan eskimeyen sözlerini bugünün diliyle aktarmakta, zamane telaşının tozu dumanı arasında gözden kaybolan huzur yolunu ve gündelik hayatın içinde önemsizle yer değiştiren önemliyi hatırlatmaktadır. İlâhî mesajın özünü ehlinin dilinden, kaynaklara sadakatten taviz vermeden aktarmaya çalışmaktadır.
Semerkand Aile Dergisi, manevi değerler perspektifinden aile kurumunun günümüzdeki haliyle yüzleşmekte, ailevî ve toplumsal konuları dinî esaslarla ve uzman görüşleriyle ele almaktadır. İçeriğini okuru yormayan, ilgiyi zinde tutan bir dil ve görsellikle sunmaya özen göstermektedir.
Mostar Dergisi, anlaşılır ve akıcı üslubuyla ilimden kültüre, sanattan edebiyata, eğitimden tarihe, aktüaliteden mizaha hayatın bütün alanlarına her dem yenilenmenin gençliğiyle bakıyor. Fütüvvet ahlâkıyla kalbini, çıraklık edebiyle dilini sakınıyor; sözünü dostça, samimiyetle söylüyor. Gençlerle arkadaşlık ediyor.
Semerkand Genç Okur Dergisi küçük görülen büyüklerin, dinimizin mükellef kabul ettiği ergenlerin dünyasına arkadaşça giriyor. Okuldan tatile, aileden çevreye, sınavdan eğlenceye varıncaya kadar genç dostlarının gözünün önünden ayrılmıyor.
Semerkand Arapça Dergisi, Semerkand Almanca Dergisi, Semerkand Boşnakça Dergisi aynı kaynaktan beslenip bütün dünyayı beslemeye devam ediyor. Tasavvufun eşsiz, değişmez güzelliğini ümmetle, gurbetle, hicretle buluşturuyor.