Kaçırılmayacak fırsat !!!

Referansım ile IOST Airdrop'a üye olan herkese 5 TL veriyorum Merhaba arkadaşlar https://bit.ly/2uOU4A0 'e girerek referans linkim ile sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak...

Referansım ile IOST Airdrop'a üye olan herkese 5 TL veriyorum
Merhaba arkadaşlar

https://bit.ly/2uOU4A0 'e girerek referans linkim ile sisteme üye oluyorsunuz. Girişte Telefon numaranızı yazarak SMS onayı yapıyor ve mail vs bilgileri giriyorsunuz. Sonrasında size 2 adet soru soruyor bunları şu şekilde cevaplamalısınız.

1. All of the above!
2. All of the above!

Daha sonra sosyal medya görevleri var Telegram, Reddit , Github ve Twitter bunlardan en az 2 tanesini yapıyorsunuz ve bana mail/telefon bilgileriniz ile hesap bilgilerinizi gönderip ödemenizi alıyorsunuz.

1'den fazla üyelik sağlarım diyen arkadaşlar, eğer farklı IP adresi ve PC'den yapacaklarsa/ arkadaşlarına yaptıracaklarsa kabulümdür. Sistemin beni/sizi banlayacağı şekilde bir üyelik söz konusu bile olamaz.

Bonus:

* 1'den fazla üyelik sağlayanlar için üyelik başına ücret 5 TL'dir.
* 10'dan fazla üyelik sağlayanlar için ücret 50TL'dir.


Alımların Bitiş Tarihi
28 Temmuz'dan sonra alım yapılmayacaktır.

Forum dışı

Yukarıdaki işlemleri doğru şekilde yapıp 4ismailb@gmail.com adresine üye oldukları telefon ile birlikte hesap numaralarını, İsim soyisimlerini(eft için) göndermeleri halinde ödemeleri yapılacaktır.

refsiz= https://hub.iost.io/register

Bol kazançlar.