Aranıyor : Windows VPS, İstanbul konumlu, Ücreti ile denenecek

Merhabalar, İstanbul konumlu Windows VPS/VDS/Uzak Masaüstü arıyorum. İlk tercihim Radore, olmazsa herhangi bir İstanbul data center konumlu olabilir. *Bursa, İzmir, Denizli, Ankara, vs. konumlu...

Merhabalar,

İstanbul konumlu Windows VPS/VDS/Uzak Masaüstü arıyorum. İlk tercihim Radore, olmazsa herhangi bir İstanbul data center konumlu olabilir. Bursa, İzmir, Denizli, Ankara, vs. konumlu data center'lar ile çalışan arkadaşlar lütfen teklif vermesinler, ilk şartım makinenin İstanbul'daki bir data center'da olması. İstediğim şartlar şunlar;

1) Windows 10 Pro 64 bit : Windows Server 2012 veya 2016 olmaz, zaten şu an bir Server 2016 makinede çalışıyorum, Windows 10'lu bir makine daha iyi performans sağlıyor.
Lisans sorunu varsa kullanmadığım bir Windows 10 Pro lisansım var, siz makineyi kurup bırakırsınız, ben etkinleştirmeyi yaparım.
2) 8 GB RAM ve 30-40 GB SSD hard disk : Makinede bir borsa programı kullanacağım, programın kendisi 3 GB, 3 GB da Windows tutsa aslında 10 GB fazlası ile işimi görür. Ama cache, temp dosyaları derken 30 GB hard disk daha iyi olur kanaatindeyim.
RAM 8 GB olsa iyi olur, 4 GB'lı makinede en azından Windows kasabilir.
CPU çekirdek sayısı farketmez, program tek çekirdek çalışıyor, o yüzden 4, 6, vs. gibi fazla çekirdek işime yaramıyor.
3) Trafik : Mevcut 2016 Server'ın Ethernet bilgilerine baktım, yanlış hesaplamadı isem günde 2 GB, yani ayda 60 GB veri alıp gönderiyor. Burada herkes Limitsiz Trafik veriyor, ben yine de kullanacağım trafik miktarını aşağı yukarı belirttim.

Bu özellikler ile bir Windows VPS/VDS/Uzak Masaüstü kiralayacağım. Teklif verecek arkadaşlardan öncelikle 7 gün deneme süresi isteyeceğim, tabii ki bu 7 günün ücretini ödeyeceğim, memnun kalırsam aylık olarak uzatacağım.

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, tekliflerinizi beklerim.