Callback Lim10Ata\Flatix\xfwidgets::gethtml is invalid (error_invalid_class).

Muslera ve Valverde'nin Memleketi 'URUGUAY' alan adı ne yapardın?

Arkadaşlar, uruguay/com.tr firmamızın bünyesinde. Sizin olsa neler yapardınız? Nasıl kullanırdınız?

Ben tamamen Uruguay'ın yerel, bölgesel, kültürel özelliklerinin ön planda olduğu, sokak lezzetlerinin neler olduğu, kırsal kesimde yaşamın nasıl olduğu, hatta var ise ruhani varlıklarla ilgili yaşanmış olayların olduğu, yöresel kıyafetlerin olup olmadığına dair, ülkenin ünlü sanatçılarının varsa ressam, dizi film artistlerinin hayatlarının yazılı olduğu bunun gibi şeylerin olduğu kapsamlı bir site yapardım. Uğraşması zaman alır ama Uruguay'ın resmi sitelerinden daha fazla hit alacağından eminim.

Uruguay, gerçekten jenerik ve çok net bir kelime. Özellikle ülke bazında kullanılacaksa çok uygun. Hatta biraz araştırma yapınca şunları gördüm.

Alan adının kullanım alanları:

Uruguay ile ilgili bir web sitesi
Uruguay'a seyahat acentesi
Uruguay'dan ürün veya hizmetler satan bir e-ticaret sitesi
Uruguay'da gayrimenkul satan bir web sitesi
Uruguay kültürü ve tarihiyle ilgili bir web sitesi

Alan adının değeri:

Alan adının değeri, birçok faktöre bağlı olarak değişir. Yukarıda bahsedilen faktörler, alan adının değerini etkileyen faktörlerden sadece birkaçıdır. Alan adının değeri, ayrıca pazarlama ve reklam yoluyla ne kadar iyi tanıtıldığına da bağlıdır.

Bu araştırma, her alan adı için geçerli. Alan adı değeri, çok bağımsız bir olay. Ancak konu uruguay ise, kültürü ve turizmi tanıtılabilir diye düşünmekteyim. Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Moderatörün son düzenlenenleri: