Merhaba; Kayıtsız Üye , Lütfen Forum Kurallarına Uyunuz..

Downloads: EasySignCut Pro

EasySignCut Pro

Bu Dosyaya Oy Ver
Yükleyen SepuL - 24-07-2018
Üretici Üretici EasySignCut Pro
File Size File Size Unknown Size
İndirmeler İndirmeler 1
+ Dosyayı indir
EasySignCut Pro ile görsellerinizi düzenleyebilir, özel efektler uygulayabilir ve aradığını her şeyi yapabilirsiniz.
Güçlü bir görsel editörü olarak karşımıza çıkan EasySignCut Pro, tanınmış vinil kesim ve tabela yapma uygulamalarından birisidir. Sektörün benzersiz ve güçlü bir programı olan EasySignCut Pro sahip olduğu araçlarla işletmelerin işlerini epey basitlaştırıyor.

Gelişmiş dizaynı ve güçlü araçlarıyla karşımıza çıkan EasySignCut Pro, kesme makinleri için uyumlu bir uygulamadır. 100'den çok kesiciyi destekleyen EasySignCut Pro ile dilediğiniz türde tabelaları çıkarabiliyorsunuz. İşaretler, logolar, çıkartmalar, gravür malzemeleri ve vitrin resimleri gibi çeşitli uygulama alanlarında etkin işler çıkaran EasySignCut Pro'yu sakın kaçırmayın. Hayalinizdeki bütün dizaynları gerçekleştirme imkânı sunan uygulama ile basit, bedava ve çabucak çalışabiliyorsunuz.

Metin düzenleme aracı ile metinleri sisteminizdeki fontları kullanarak oluşturabiliyor ve farklı efektlerle süsleyebiliyorsunuz. Vektörel çalışmalar için de güçlü bir özelliğe sahip olan EasySignCut Pro, sahip olduğu özel efektlerle de ön plana çıkıyor. SVG, EPS, PDF, DXF, PLT, AI, WPC, SCUT, FCM ve aynısı formatları da destekleyen uygulama ile vektörel tabanlı çalışmaları içeri aktarabiliyorsunuz. Bulmaca oluşturma, kesme seçenekleri, katman yöneticisi ve kontur kesme gibi özelliklere de sahip olan EasySignCut Pro ile işleriniz epey basitlaşıyor.

Images

None

Comments

Henüz yorum yapılmamış.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML