Merhaba; Kayıtsız Üye , Lütfen Forum Kurallarına Uyunuz..

Downloads: Google Mobil Reklam ve Grafik Tasarım Yazılımı

Google Mobil Reklam ve Grafik Tasarım Yazılımı

Bu Dosyaya Oy Ver
Yükleyen webmaster - 25-07-2018
Üretici Üretici Google
File Size File Size Unknown Size
İndirmeler İndirmeler 0
+ Dosyayı indir

HTML 5 teknolojisi ile gelişmiş yerleşik bir dinamik mobil reklam hazırlama programı olan Google Web Designer programı vasıtası ile entegre resim ve kod kullanıcı arayüzünü kullanarak internet sitelerinde yayınlamak istediğiniz animasyonlu reklam dizaynını profesyonel bir biçimde yapabilirsiniz.

Son derece gelişmiş bir kullanıcı arayüzüe sahip olan programda bulunan ve kullanımı kolay çizim araçları vasıtası ile 3 boyutlu nesneleri kullanarak içerik oluşturabilir, metinleri 3 boyutlu hale getirerek resim anlamda sayfalarınızı daha etkili olacak reklamları oluşturabilirsiniz. Ayrıca programda bulunan zaman çizelgesini kullanarak nesnelere animasyonlar uygulayabilir, görsel galerileri, reklam ağ araçları, videolar gibi bileşenleri ekleyerek içerik kütüphaneleri oluşturabilirsiniz.

Programda bulunan ve dizayn için kullanabileceğiniz kod görünümünde daha az hata ile dizaynlarınızı yapabilir, dizim ve otomatik kod tamamlama özelliğini kullanarak hatalarınızı belirleme edebileceğiniz gibi CSS, JavaScript ve XML dosyaları oluşturabilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza tamamıyla para ödemeden indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz programda daha birçok dizayn aracını bulabilir ve keşfedebilirsiniz

Images

None

Comments

Henüz yorum yapılmamış.

RSS RSS 2.0 XML MAP HTML